Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért megsértődött rám, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megsértődött rám, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátom 33éves, én 26 majdnem 3 éve leszünk együtt.

Barátom családja kitalálta hogy, elmennek egy 8 napos külföldi nyaralásra. Persze engem is meghívtak ,de nekem se kedvem se pénzem nincs most csak egy ilyenre.

Mondtam a barátomnak is ,erre ő megsértődött. Ő nyilván el akar menni, én mondtam neki menjen nyugodtan nélkülem,de engem nem hagy itt... viszont emiatt haragszik rám, úgymond levegőnek néz.

Én nem is értem ezt az egészet tudja hogy, most a családomban van egy olyan nagy probléma ami miatt nincs nekem pénzem csak ide oda menni, és a lelki állapotom sem az igazi.

Neki is a családja fizetné én ezt jól tudom, hiszen nem dolgozik.

Szerintetek mit tegyek? Tanácstalan vagyok, mert nem én idéztem elő ezt a helyzetet ,de mégis én vagyok a rossz .



2022. ápr. 9. 08:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az ovis gyerekem ezt játssza, én oda szoktam adni a pénztárcám, hogy most addig kell fölötte duzzogni/sírni, amíg tele lesz húszezressel. Két percenként belenézek, megjegyzem, hogy sirjin tovább, mert még mindig üres. Egy negyedóra általában elég, hogy egy 3 éves gyerek felfogja, hogy hiába a hiszti, attól nem lesz több pénzem.
2022. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
HP! csak a P,itt pasi
2022. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

szerintem először is legyél egyenes. szóval tényleg a pénz az ok, ha kifizetnék a szülei mennél?


Ha nem akkor ezt mond, hogy vele szeretsz lenni nem a szüleivel.


Ha meg tényleg a pénz akkor mond meg, hogy fizessék ki a szülei és akkor szívesen mész.

2022. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
De ha MEGHÍVTAK, akkor miért te görcsölsz a költségeken? Ha meghívok valakit, tök egyértelmű, hogy én fizetek.
2022. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Náluk nem szokás másnak fizetni csak úgy. Max adnának bele egy minimális összeget, de nekem a maradékra sincs pénzem.

Egyébként ha kifizetnék se lenne kedvem menni.

2022. ápr. 9. 08:51
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
#5 akkor ezt mondd mert lehet érzi, hogy mellé beszélsz. Mobdd meg hogy sok neked nyolc nap a szüleivel.
2022. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Pontosan, ahogy fentebb is írták, ha valaki meghív, akkor NEM te fizetsz, hanem az, aki meghívott téged.

Ha ennek ellenére azt akarnák/elvárnák tőled, hogy a részedet te fizesd, akkor azt úgy hívnák, hogy álszentség és fukarság. (A legrosszabb kombináció "evör"...)

Gondolom, hogy azért ez nem így lenne, szóval ne érezd szükségét a rád eső nyaralási költségek fizetésének.

Az a része viszont, hogy egyáltalán nem akarsz menni, a te döntésed.

Erre persze az lenne a leglovagiasabb az úriember részéről, ha "durci" nélkül kijelentené, hogy akkor ő sem akar menni. (#Szolidaritás) :,D

2022. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7 Éppen ez az.

Ő ugyan kijelentette hogy, akkor ő sem megy viszont be vágja a hisztit,és olyanokat mondogat nekem hogy" ő ezt nem hiszi el hogy én nem tudom félre rakni a nyaralásra a pénzt "

2022. ápr. 9. 09:09
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
#8 mert tudja hogy hazudsz épp.
2022. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Nem. Tudja ő jól hogy nincs. Ez csak nyomás gyakorlás hogy rosszul érezzem magam.
2022. ápr. 9. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!