Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet azzal kezdeni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni ha a párom mindig megsértődik a véleményemen?

Figyelt kérdés

Megkérdez valamiről és ha egy rossz dolgot mondok róla akkor máris sértődés van.


Elhiszem hogy az ember mindig támogassa a másikat és csak pozitív dolgokat mondjon, de akkor mindenre csak vágjam rá hogy jó?


Engem általában a negatív véleménye is érdekel mert attól lehet fejlődni, nem sértődök meg ilyesmin.


2022. márc. 15. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A párod ilyenkor valószínűleg nem veled folytat párbeszédet, hanem a saját lénye kiterjesztéseként lát téged és megerősítést vár, aztán ha nem azt kap, dühös, mert neked fel kellett volna venned a bólogató kiskutya szerepet.


Ha legközelebb ilyen van és érzed, hogy valamiféle lelkiismereti dologban vár tőled megerősítést, határolódj el, hárítsd rá vissza a dolgot, tagadd meg a véleményformálást. Önálló ember vagy, a belső eszmecseréit bonyolítsa ténylegesen belül.

2022. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
mondtad h igen nagy a segge vagy mi? :D
2022. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Exem engem vérig sértett amikre azt mondta csak vélemény.


Pelda

Egyszer elmondtam neki hogy ne akkor veszekedjen már velem meg vitázzunk mikor már félig alszok, sokkal ingerultebb is vagyok olyankor es racionálisan sem tudok már agyalni félálomban.


Erre hatalmas vérig alázo leb.szást kaptam hogy nehogymár neki attol kelljen tartania hogy nem beszelhet a párjaval mert az mást mond reggel meg mást este, hogy ne szabályozgassam en őt, hulye nemnormális bagyok mwg a többi



De ez jellemző!!más exemre is mikor pl.exem meg arra kértem hogy ma ne veszekedjunk mert most jött meg es ingerultebb vagyok es legyen kicsit humánusabb velem hogy neki sem tetszett ez hanem irritálta csak hogy mi az már hogy rám tisztelettel kellene lenni..



A lényeg hogy eszembe nem jutott volna visszaszolni hogy bakker alap az hogy nem akkor kezdunk nagybeszelgetéseket mikor a más alszik vagy wc zik vagy munkában van b+



Szoval nagyon nem mindegy mi az a kritika mert VALÓBAN az lehet sérő!

2022. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
A közlési módon változtass.
2022. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
A véleményedet kicsit finomabban nőiesebben fogalmazd meg. Ne durván, tőmondatokban igénytelenül. Próbálj az érzelmeire hatni, de ne erőből.
2022. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát egy kis mutyűrjére mondtam hogy szép, de x-en egy picit változtatnék.


Úgy tűnik ilyenkor nem a véleményem érdekli csak a dícséret, megerősítés kell neki.

2022. márc. 16. 00:25
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
komolyan nem értem h tudsz teis ilyen nyomorékkal együtt lenni
2022. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!