Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem házasságkötés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem házasságkötés után 2 hónappal megváltozott és most válni akar mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szüleim azt mondják, hogy erre játszott csak ki akart semmizni de én nem akarom ezt elhinni , előtte 3 évig voltunk együtt , viszont ahogy megházasodtunk és megvettük a házat (én pénzemből) akkor megváltozott és most már válni akar és megakarja tartani a házat is a gyerek miatt..


Mi okozhatja ezt ha amúgy nem változott semmi csak a házasságkötés? Tényleg igaza van szüleimnek és végig a pénzre játszott, de hogy rejtette el ilyen jól ezelőtt?


2022. ápr. 9. 12:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Ti beszéljétek meg, nem kellenek ehhez szülők.
2022. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Szóba se áll már velem, csak az ügyvédje tolmácsolja nekem amit mond


Mindez úgy, hogy nem történt semmi, egyik napról a másikra megcsinálta ezt

2022. ápr. 9. 12:36
 3/42 Noren1989 ***** válasza:
79%

Hát, ecsém, nagyon úgy fest a sztori, hogy ráb_sztál.


Legalább hitel is van a házvásárlásban?

2022. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
Ő mit mondott, miért válna?
2022. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Nem, saját vagyonból van, részben szülői támogatással is , 120 millió forint


Illetve a kocsit is megakarja tartani ami igazából enyém volt csak odaadtam neki használatra, mindenre azzal érvvel legalábbis ezt hallom az ügyvédtől, hogy a gyerek miatt kell ez , meg a házasság így meg úgy


A kocsi még nem is érdekelne de azt nem tartom jogosnak hogy a házat csak úgy elvigye , csak nem akarok ilyen ügyvédi csatába belemenni én még bízok benne hogy ez csak valami átmeneti dolog ha meg neki támadok végleg elveszthetem

2022. ápr. 9. 12:45
 6/42 Noren1989 ***** válasza:
87%

A ház ára garantáltan megvolt a házasság előtt?

Márh igazolhatóan?


A ház tulajdonjoga közös?

2022. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Házasság előtt hol laktatok, főleg hogy gyerek is van? És persze pont utána csak a pasi pénzéből lett ház véve amit a nő most követel. Tipik incel kamu. Már onnan is biztos, hogy érdekes módon az ilyen hangulatkeltő hazugságok ebbe a darázsfészekbe íródnak, soha nem a megfelelő kategóriába (törvények, jog).
2022. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%

"Szüleim azt mondják, hogy erre játszott csak ki akart semmizni "


2 hónap után, Mucuka? :D

Incel kamu.

2022. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Igen meg volt az ára legális forrásból. A házat a gyerek nevére vásároltam a feleségem unszolására, hogy majd az övé legyen ha mi elmegyünk
2022. ápr. 9. 12:51
 10/42 anonim ***** válasza:
96%
Kamu.. ha már 120 millióért házat vettél, amit a gyerek nevére irattál( lehet tévedek, de ilyenkor a gyereknek gyámot is kijelölnek), akkor nehogy már egy ügyvédet ne találj🥱
2022. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!