Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék barátomnak valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátomnak valami személyeset készíteni karácsonyra. Ötletekre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Valami szerelmes kis könyv, füzet, vagy van-e más ötletetek?. Jah és tudtok olyan oldalt, ahol tök jó, rímmelős szerelmesversek, aranyköpések, vagy hasonlók vannak?Előre is köszönöm. Boldog ünnepeket!
2008. dec. 17. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

ha valami igazán személyeset szeretnél, akkor azt más nem mondhatja meg helyetted, hogy mi legyen... neked kell kitalálnod! :)

kis könyvecske, füzetecske... egy fiú ilyennek nem feltétlen örül úgy, ahogy egy lány tud...

és speciel egy laposüveget ajándékozok, a nevével belegravírozva (: (igazánhatározottan az ő nevével és nem az enyémmel!!)

2008. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már a glavírozásnál tartunk, akkor mind2-őtök nevét rálehetne glavíroztatni.De am sztem is jó ötlet ez a glavíroztatás. ;) Vagy csinálj közös képekből, vagy magadról egy naptárat, amit egy egyszerű fotoszerkesztővel könnyen megtusz szerkeszteni.De am a szerelmes verseknek annyira nem örülnek a pasik, kivéve akik szeretik a verseket... XD de sokan nem szeretik.Sajnos ilyen oldalakat nem igen tudok, de leírok neked egy két verset a kedvenceim közül. :))


Minden egyes percben csak is rád gondolok,

Te vagy az életemben a legszebb dolog

Várom már azt, hogy megint veled lehessek,

Hogy szemedbe nézzek és mondjam, szeretlek!


Nem tudom szavakba önteni szerelmem nagyságát,

Te okozod szívemnek óriási rabságát

Szeretnélek átölelni, megcsókolni téged,

Szeretném, ha örökre boldoggá tehetnélek


Ha betör hozzátok egy dagadt, piros ruhás pacák és belerak téged egy nagy zsákba,

Ne ijedj meg, csak én szóltam a Télapónak, hogy Téged kérlek karácsonyra

2008. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
huh, hát én olyat találtam ki, hogy összejöttüjnk a lányokkal egy fényképes bulira. Különféle szexi pózban, szexi ruhában lettünk lefényképezve, kisminkelve, meg ilyenek. Lehet félakt is pl. engedd el a fantáziádat, és vagy egy nagyon jól sikerült képből, vagy többől csinálj egy montázst, majd vitesd el, és készíttess belőle posztert. Szépen bekeretezve, milyen jól esne, ha belépnél és ott látnád a szobád falán?
2008. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Am. barátom szereti az ilyesmit, legalább is plusz ajándéknak szerintem jó lenne valami olyan is, amihez emlék fűződik. És am. a második válaszolónak külön kszönöm a verseket.:)
2008. dec. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!