Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ez szerintetek b*zis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez szerintetek b*zis lenne ajándékként a barátomnak? Valami személyeset szeretnék. Vagy ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

"Az 50 dolog,amit imádok benned" címszó alatt,kis aranyos dolgok felsorolva.Bekeretezve,vagy felcsavarva ilyen kis "papíruszra" írva.Valami személyes ajándékot szeretnék(persze e mellé még mást is kap :P)most leszünk 1 éve együtt.

Köszönöm a NORMÁLIS,nem idióta válaszokat.


2011. aug. 13. 14:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok,amire,ha ránéz én jutok eszébe és az együtt töltött idő..
2011. aug. 13. 14:16
 2/15 anonim ***** válasza:
ez olyan aranyos:$:)
2011. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok,ha lehet,köszönöm!
2011. aug. 13. 14:17
 4/15 anonim ***** válasza:

Én neked örülnék a legjobban, ha barátnőm lennél. Amúgy tényleg kedves ajándék. :)


21/f

2011. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez tényleg nagyon jó ötlet és elég személyes is mert róla írsz és ezek a tulajdonságok csak neki vannak meg.:)
2011. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de szerintem nagyon-nagyon jó ötlet:)

Sok sikert, és nem bzis egyátalán!

2011. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam csak,mert igazi pasis,focizik kicsi kora óta,stb.

Amúgy köszönöm a válaszokat!Már el is kezdtem írni őket. :)

2011. aug. 13. 14:52
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem érzelgős annyira, hogy bzis legyen.


50 ok, amiért együtt vagy vele 1 éve. Végre egy ötlet, aminek van értelme évfordulóra.

2011. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én pl egy öngyújtót kaptam 6. évfordulóra amibe bele lett gravírozva hogy "Boldog 6. évfordulót szeretlek". De volt mikor egy kis plüss ördögöt kaptam és annak is nagyon örültem. Attól függ mit szeret (dohányzik, vagy karkötőbe meg ilyesmik). Bár sokan annak is örülnének ha este meglepnéd valamivel :) de ez életkor függő is. Remélem segítettem.

28/F

2011. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ugye te lány vagy?! remélem :) barátnőtől szerintem nem b*uzis. nekem tetszene :)
2011. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!