Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztenéd a bizalmadat ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztenéd a bizalmadat ezek után, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel gyakran játszunk fura szexjátékokat, mindketten szeretjük.

Azt találta ki, hogy menjünk el valahova úgy, hogy felhelyezünk nekem egy prosztatamasszírozót, aminek a rezgését telefonról tudja irányítani. Eleinte nagyon jó móka volt, de később már nem annyira. Kértem, hogy hagyja abba, de nem tette, és hagyta, hogy beleélvezzek a nadrágomba.

Többször kértem, hogy hagyja abba, ne menjünk el élvezésig, de nem érdekelte. Jogosan érzem ezek után azt, hogy nem bízhatok benne? Vagy túlreagálom?


2022. ápr. 12. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Is-is. Ez ugyan annyira nem komoly dolog, hogy megrendüljön a bizalmad benne, lehet csak jó poénnak érezte ezt, így; Viszont érdekes dolog, mert azért ebből is lehet következtést levonni, s jogosan merül fel a bizalmatlanságod is irányába🤔. Ha most arról lenne szó, hogy ugyanezt megcsináljátok, - csak nem ilyen befejezéssel-, akkor bevállalnád? Elhinnéd neki, hogy figyelni fog a te igényedre?
2022. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Vegyetek neki is hasonlót és lássuk ő meddig bírja?!
2022. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem viszont teljesen jogosan ingott meg a bizalmad! Bármit, ami a szexalitással kapcsolatos, csak akkor csináljuk, ha a másiknak nem okoz problémát és szeretné is. Te többször kérted, hogy ne csinálja, konkrétan teljesen figyelmen kívül hagyta, hogy te mit szeretnél. Én biztos nem tudnék benne bízni ezek után, ilyet nem csinálunk a másikkal.
2022. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként egyet értek a #3-al!

#2 voltam.

2022. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem reagálod túl. A bizalom attól bizalom hogy tudom, hogy ha megkérem valamire, mert számomra kellemetlen, akkor abbahagyja. Akármiről is van szó. Én nem tagadom, engem is izgatott volna ez a nadrágba élvezős szituáció, ugyanakkor az én vágyaim SOHA nem írhatják felül a másik fél kérését. Fordított esetben meg szerintem ő lett volna felháborodva, ha akármit csináltok vele, és te nem hagyod abba, miután szépen kért már többször is.
2022. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Megfogod magad, és kikapcsolod. Kész. Ha annyira ellenedre van, leállítod.
2022. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Kitalált történet szag van, de ha igaz, akkor ez innentől minden, csak nem egészséges kapcsolat. Mondjuk alapból is elég bizarr ez az egész.


Kicsit olyan, mint azok az idióták, akik erényövet vesznek fel, aztán beszopják, mert mondjuk közben szakítanak, a kulcsát meg savban feloldja a másik személy.

2022. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Én igen. Ez is a szexuális erőszak egyik formája, és szerintem undorító dolog olyan szexuális dologra kényszeríteni a másikat, amire azt mondta, nem akarja csinálni, mindegy, hogy az aktus / dolog melyik szakaszában és mikor.
2022. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
7# Ez még mindig az idealizált, romantikus eset, nem élet-halál kérdésről van szó. Ezt a "kérlek, ne élveztess el" dolgot valahogy nem tudom komolyan venni. Bár a kis bizalmatlanság nagy bizalmatlanságot szülhet, egy parányi redflag-et azért valóban előcsalogat fejben.
2022. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 harebell ***** válasza:
81%

#9 Pedig ezt is komolyan kell venni, mint minden olyan esetet, ahol az egyik fél valamire nemet mond, a másik pedig ezt nem veszi figyelembe.


Mindenképpen red flag, persze lehet, hogy csak a lány tapasztalatlanságáról van szó, vagy nem érezte át a helyzet komolyságát, de ezt nagyon fontos lenne vele tisztázni, és azt is, hogy emiatt (jogosan) csorbult a bizalom. Ez minden kapcsolatban fontos, de olyanban, ahol efféle szexuális játékok előfordulnak, elengedhetetlen. Rábíztad magad, ő pedig visszaélt vele. Ha ezt nem így látja, nem tudod megbeszélni vele, akkor szerintem szakíts.

2022. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!