Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindig programot szervez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig programot szervez másokkal amíg vele vagyok, az mit jelent?

Figyelt kérdés

3 hónapos kapcsolat, így még nem élünk együtt csak pár napokat töltünk egymásnál.

Utóbbi időben viszont szinte ketten nem is töltünk időt, mert folyamatosan a haverjaival lógunk, és most kezdem teljesen félretettnek érezni magam. Tapasztalt már valaki ilyet?

Egy ennyire társaság mániás emberrel lehet jó egy kapcsolat ha nekem erre nincs ennyi igényem? Gyakorlatilag teljesen leszív a vele levés, pedig pont töltenie kéne.


28l, 36f


2022. ápr. 12. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad van-e értelme ennek a "kapcsolatnak".


28 vagy, ne pocsékold az időd olyan emberre, akinek 36 évesen is fontosabbak a haverok, mint az, hogy minőségi időt töltsön együtt a párjával.

Ráadásul ez egy friss kapcsolat, ilyenkor azért az ember minden szabadidejét szívesen töltené a másikkal, nemhogy még programokat szervezzen rá...

2022. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Engem meg az exem szivott le hogy vele meg allandoan kettesben kellett lenni annyira antiszoc introvert es ugy éltunk mint a nyugdijasok séta a parkban meg a folyónál meg tv.

Komolyan kikészultem mellette idegileg állando gyomorgörcseim lettek attol hogy sem élmények nincsenek sem sztorik sem egy haverja sem nyaralás max egy fagyizás már hatalmas szo volt.

Utolag visszagondolva szerintem autista ia volt az exem.


Inkább a haverok buli fanta mással.

2022. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nincs jövője, de szerintem ezt te is érzed. Nem sok értelme van úgy egy kapcsolatnak, hogy már a legelején elhanyagolva érzed magad. Ha most ez van, mi lenne később?
2022. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint amikor egy ferdi hozza a randira a haverjat es mondja hogy vigyek mar a haverjanam egy not...

Szorakozni akart, nem engem megismerni.

2022. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!