Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom másokkal szervez programokat velem még egyáltalán nem akar semmit? De ha más hívja el meg megy.

Figyelt kérdés

Sziasztok !

25 évesek vagyunk a párommal. Lassan két éve vagyunk együtt. Sajnos lassan úgy érzem ki fogok kacsintgatni ebből a kapcsolatból. Ugyanis a párom nem csinál velem együtt semmit. Ha a barátokkal van hív engem is ezzel nincs baj , szeretem őket . De velem semmi. Velem találkozni se nagyon , max este 11kor beállít aludni és ennyi neki a kapcsolatunk. Pedig féltékeny rám mert hívtak el pasik randizni és mondtam neki hogy ha így folytatódik el is megyek mással. Nem fogok egész nap itthon ülni és várni hogy jöjjön. A csak barátai szólnak neki ugrik egyszerre. Az ebben a fura , hogy bár kevés időt tölt velem és szanalombol hív el engemis , ha én akarok ezt csinálni szerinte már csak hisztizek. Persze ...mert beszélni akarok vele..de nem lehet mert elvicceli.. szeretem nagyon, de nem foglalkozik velem. Ha menni akarok nélküle ideges lesz..bezzeg ő mehet.. mit csináljak ?? Meg tud még javulni a kapcsolatunk ?


2018. máj. 2. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk pont ugyan ez volt. szakítás lett a vége. nem bírtam tovább, megbeszélni se tudtam vele.
2018. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a kapcsolatotokkal van baj, hanem a gyerekkel. 25 évesen még sok srác éli a tinikorát. Nekem is ez volt... Több, mint hat évig jártam a barátommal, és engem soha nem vitt a barátai közé, pedig nem vagyok egy szégyellni való fajta, szerintem. És menet közben arra jöttem rá, hogy én fel tudtam nőni ebben a kapcsolatban, ő meg nem, és még egy eléggé önző korszakát éli. Végül szakítottam, és rájöttem, hogy nem változott sokat az életem attól, hogy ő már nem része. Nehéznek nehéz, sírtam is sokat, sokáig, de nem bántam meg, mert nem volt egészséges kapcsolat. lehet, nem vagytok egy szinten, és itt most nem IQ-ra gondolok, hanem érettségre.
2018. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolathoz két ember kell. Nálatok viszont csak te maradtál, aki tenni akar valamit a köztetek lévő kötődésért, táplálni a kapcsolatot-érzelmeket.


Egyedül nem tudsz párkapcsolatban lenni 🙁


De mindent figyelembe véve a megcsalás hülyeség. Inkább szakíts, és akkor szabad emberként tisztán vághatsz neki újra az ismerkedésnek.

2018. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!