Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fèrjem, hány nővel volt előttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrjem, hány nővel volt előttem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Furcsa kèrdèssel fordulok hozzátok.

Hetedik ève vagyunk együtt a fèrjemmel. Van egy 5 hetes kislányunk. Nem tudom mi miatt talán a hormonok miatt de elkezdett foglalkoztatni, hogy hány nővel is volt elöttem. Kapcsolatunk alatt többször feltettem neki a kèrdèst de mindig mást mondott. Nem tudom mit gondoljak. Most egyenesen felbáborodik ha megkèrdezem.

Nem tudom mi miatt foglalkoztat most ennyire de remegek az idegtől, hogy nem tudom pontosan.

Nem változtatna semmin sem ezt neki is elmondtam de egyszeruen nem hajlando elmondani. Biztos vagyok ezek alapján, hogy sok de annyira szeretnèm tudni, hogy mi az igazság. Ti mit tennètek a helyemben? Engedjem el ezt a hülyesèget vagy valahogy vegyem rá, hogy ki tállaljon?


2022. ápr. 12. 22:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
0
2022. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Én se tudom hogy a férjed hány nővel volt.


De azt se hogy én. Ilyenkor illik egy számot kitalálni azt mondani és felírni nehogy gond legyen.


Azt a nő nyugodt és jöhet a következő hülyeség

2022. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Lehet azért mond mást mert egyre többel azóta mióta együtt vagytok xD
2022. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
22%
Kis gyakoris szuz fiu volt elotted, te voltal neki az elso
2022. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

Felejtsd el, semmi jelentősége, főleg nem 7 év után!

Semmi sem változna attól, hogy ha kapnál egy számot, legalábbis a jelenetekben biztos nem. Koncentrálj a babára, ne erre a hülyeségre.

2022. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
12%

Mi a sok?

Apám egy időbe évi 200-300 nővel volt. Szóval...

2022. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes gyerek mellett nem ez kellene, hogy foglalkoztasson. Nyilván azért nem mondja meg, mert úgy véli, a te értékrended szerint túl sok. De nem tök mindegy? Veled van hét éve, veled alapított családot. Ha így folytatod a kérdezősködést, még a gyerek első szülinapja előtt kinyírod a házasságodat.
2022. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
7 éve van Veled, Veled lett családja, pont nem rágódik azon mi volt előtted. Engedd el ezt a görcsöt:)
2022. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Megértelek, ez fura. Hazudós.
2022. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f.sznak foglalkozol ilyenekkel? Ha nincs gond feltétlen csinálni kell vagy mi?
2022. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!