Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom apja félmeztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom apja félmeztelenül járkál előttem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk, 1 éve vagyunk együtt, mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata. Barátom mondta, hogy ők lazán kezelik ezt a témát, egymás előtt szoktak meztelenek lenni, benyitnak a fürdőbe, akkor is, ha valaki éppen fürdik, stb. Az én családomra ez egyáltalán nem jellemző, a legnagyobb melegben is nadrág+pólóban vagyunk.

Mostanában mikor átmegyek a barátomhoz, az apja majdnem mindig félmeztelenül, csak egy boxerben van és számomra ez kellemetlen, feszélyez engem. Leülünk ebédelni és az apja beslisszog egy boxerben és úgy odaül enni, kisgyatyában a nappaliban a kanapén fetreng, törölközővel a derekán nyit ajtót nekünk. Mondtam már barátomnak, hogy számomra ez kellemetlen és csak annyit mondott rá, hogy ők ilyenek.


2022. jan. 30. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
hat erted, te vagy naluk. ugye nem gondolod, hogy majd apuka hozzad fog alkalmazkodn a sajat hazaban? szerintem idovel megszokod, vagy lelepsz.
2022. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Megszoksz vagy megszöksz. Nem kötelessége a caaládnak miattad megváltozni. Ha egyszer ők ilyenek akkor ne menj át többet vagy keress mást.
2022. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Furcsa, de igaza van az előttem szólóknak, mivel te vagy náluk, neked kell alkalmazkodni.
2022. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem mész hozzájuk, ha ennyire zavar.
2022. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Isten bocsájtsa meg nekem, hogy nem akarom apuka álló hímtagját nézni. Szuper, én nem vagyok kíváncsi a nudizásukra, ezentúl akkor majd csak a barátom jön hozzám, nekem még könnyebb is lesz így. Puszika
2022. jan. 30. 15:48
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Inkább a barátod menjen hozzád.Engem is zavarna, pedig férfi vagyok.
2022. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
5. Abba is belegondolhatnál a barátodnak milyen rossz, amikor ő van nálatok vendégségben, hogy nem látja anyukádat bugyi + melltartóban állandóan. Nem csak te vagy a világon egyedül. A barátodnak is fura lehet nálatok, hogy ti meg valamiért nem nudiztok otthon egyáltalán, amihez pedig ő van hozzászokva.
2022. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben megértelek, mert én sem bírom, mikor valaki otthon hiányos öltözetben flangál, mikor mások is ott vannak. Viszont tőlük meg nem várhatod el, hogy a saját lakásukban máshogy viselkedjenek, mint ahogy megszokták.

Most mondhatnám azt is, hogy intelligens, normális ember nem tenne ki másokat ilyen dolognak, de ha rendszeresen előforduló vendégről van szó, akkor neki kell megszokni. Vagy megszöknie. Ne menj át gyakran, ha zavar.

2022. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, azért durva túlzás, hogy nudizásról, álló farkakról ábrándozol. Valahol középen van az igazság, egy pólót felvehetne.
2022. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Arrol eddig nem volt szo, hogy allo??
2022. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!