Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok magam jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok magam jol érezni a parommal(illetve egy férfivel) ha elégedetlen vagyok magammal es inkább hazaküldöm. Pl reggel kócosan. Hogyan változzam meg?

Figyelt kérdés

Elvégre az emberek együtt élnek normál esetben es pláne évekig.


Engem meg gyakorta idegesít a párom. A jelenléte is. Hogy nem tudok pl mamuszban kicsoszogni a wcre tőle kómásan bedagadt szemmel, hanem előtte frissen üdén "kell" nőcisen mosolyogva repdesnem reggelente egy mézes teát főzni vagy bármi(mint a reklámokban hogy szinte sminkelve ébrednek is fel a nők).

Ez az egyik. (Ő persze lesz.rja azt is ha vállalhatatlan vagyok, de ÉN NEM tudom lesz.rni előtte)


Aztán nem nezhetem csak ugy a plafont, vagy nem nyavajoghatok nem panaszkodhatok, mert csak meghallgat mint egy birka azaz sem tanácsa sem ötlete nincs valszeg empátiája sem, de legalabb udvariasan végighallgatja a monológjaimat az életről meg a terveimröl.

A kúttalan értelmetlen plafonlesés helyett így inkább mossak főzzek serénykedjek ugye hétvégente. Meg tervezzem hogy megyunk a szüleihez vagy ide oda vásárolni meg megjavitjuk ezt azt a házban. Mikor en plafont akarok csak lesni, vagy csak egy arcpakolást csinálni.


Ez csak 2 példa volt amiért képtelen vagyok egy embert elviselni non stop magam mellett.



Megesik hogy inkább bemegyek szabadnapomon is dolgozni, mert vele ugysem lenne semmiféle magánéletem, ha velem lenne szabin, még masztizni se tudnék tőle.


Kezd általános lenni nálam az hogy a másikat lerázom, a jelenléte idegesít, nem tudok vele olyat csinálni ami engem ne lehúzna hanem inkább töltene, stb.


Hogyan fordítsak magamon hogy a társas élet töltsön fel és ne az egyedüllét?

Hogyan találjam meg a társas életben önmagam? Hogyan ne érezzem azt, hogy hagyjon már bekén menjen már el. Hanem inkább azt, hogy de jo hogy egyutt ezt vagy azt csináljuk, ne menjen el, vele akarok lenni.



#párkapcsolatba integrálódás
2022. ápr. 13. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Tele vagy megfelelési kényszerrel és erősen antiszoc is vagy.

Sehogy nem fogod a társas életben önmagad megtalálni. Egyedül kell élni.

2022. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem birok egyedul élni. attol depresszios leszek..
2022. ápr. 13. 11:57
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Akkor viszont pszihológus/pszihiáter. Egyértelmű, hogy társas létre alkalmatlan vagy, ezért először magadat rakd rendbe, addig ne is erőltesd a párkapcsolatot, mert csak rosszat tesz mindenkinek.
2022. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg megfelelési kényszer. Bennem is van egy vonóval. Mintha mindig színpadon lennék vagy vizsgán, ha van néző is. De tudom, hogy ez csak az én fejemben van és meg kell tanulnom lazábbnak lenni, elfogadni magam és a kockázatot, hogy ha magamat adom (kb. mint amikor egyedül vagyok), akkor talán kinevetnek vagy nem fogadnak el. Ami hülyeség, hisz belegondolva én se várok ilyesmit a másiktól, hogy folyton összeszedett és hasznos és jókedvű legyen.
2022. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
+ Ja és ebben az a csapda, hogy ráragasztod a másikra a saját magaddal szembeni elvárásaid. Annyira meg akarsz felelni neki szinte gondolatolvasóként, hogy végül azért fog lelépni, mert bűnbaknak, lekötelezett, nem elégnek érzi majd magát.
2022. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Földi halandó reggel álmosan, kócosan (én pl zsíros arcbőrrel pluszban), szájszaggal bóklászik ki a kávéért.

Ez tök normális. Gondolom a hapsid is így és neked sincs ez ellen kifogásod. Hidd el, neki sincs. Nem tündérkirálylányból vagy.

2022. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen ilyesmi érzés 4#.

Talán másoknál ez az, amikor betegek, vagy rossz passzban vannak, hogy jobb elbujni a világ elől is olyankor.

A másik tényleg nem érti miért küldöm el mindig, azt mondja pedig nyugudtan leshetem a plafont, ő elvan addigis és pl olvas. (Már könyveket hoz hozzám)

De mégsem olyan mimtha szabadon hagyna. Lsd pl masztizni se lehet igy. Ez is csak 1 példa a sokbol mit nem lehet ha ott "állnak feletted"


De valahogy meg kéne tanulnom kapcsolatban élni. Azt meg kapcsolatban lehet megtanulni szerintem

2022. ápr. 13. 12:25
 8/13 A kérdező kommentje:

*nyugodtan


Amugy ő ugy kel fel szinte ahogy lefeküdt. Nincsenek bedagadva a szemei es rugalmasan lépdelve megy ki a mosdóba

2022. ápr. 13. 12:27
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Te ugyanaz vagy aki azért akar szakítani a hapsijával, mert többen nézik meg, mint téged?
2022. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Rugalmasan lépdelve... ez elvárás? Nekem nem. És tőlem sem. Én reggel zombi vagyok, ettől még májusban elvesz a vőlegényem. Hoz kávét, hogy magamhoz tudjak térni.


Masztizni? Miért nem szexeltek inkább?

2022. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!