Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért nem foglalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem foglalkozik ennyire semmivel?

Figyelt kérdés
Ma közölte hogy a lányokkal június 10-én mennek koncertre a budapest parkba, és mondta hogy az xy pasija is jön, és hogy van-e kedvem jönni, mert akkor vesz nekem is jegyet. De addig még van több mint egy hónap, vizsgáink vannak, most húsvét van, éppen főz, és közben ilyenekkel foglalkozik… Meg most komolyan elköltött 20.000 forintot, hogy majd a többi 3 ember megadja az ő részét… pedig még az sem biztos hogy el tudnak menni. Erre jött hogy a saját fizetését arra költi amire akarja meg annak ad belőle kölcsön akinek akar, és csak annyit kérdezett én is akarok-e menni, én meg mindig mindent felfújok. Egy hónap alatt még bármi történhet, addig még le is bénulhat vagy tudom is én, én direkt mindig csak a holnapra gondolok, mert az még kb biztos… Szerintetek normális a felfogása? 22F

2022. ápr. 15. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert akarja élvezni az életet
2022. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, itt inkább veled van a baj.
2022. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális a felfogása, két külön fél vagytok, különböző gondolkodással. Meg kell értened az ő szemszögét, ne csak a saját nézőpontodból vizsgáld, hisz lehet neki is igaza van, csak te nem ismered el, mert te másképp gondolkozol. Egy koncertre pedig teljesen természete, hogy akár hónapokkal előbb veszi meg a jegyet, hisz általában így szokás. Ha nem tenné meg, lehet lemaradna róla és akkor magát hibáztatná, miért nem vette meg előbb..
2022. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2022. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, teljesen normális. Nem mindenki egy magába fordult, unalmas szoba növény. Ő fizetése, had élvezze az életet. Ez se lesz egy hosszú távú kapcsolat, ha a lánynak van esze.
2022. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

"De addig még van több mint egy hónap, vizsgáink vannak, most húsvét van, éppen főz, és közben ilyenekkel foglalkozik…"


Miért, főzés közben nem lehet gondolkozni, a jövőt tervezni?

2022. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Örülhetnél neki, hogy talpraesett, életvidám csajod van... Ha ilyen savanyú uborka maradsz, hamar megunja...
2022. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi nyaralást kb fél évre előre foglal a család...

Azért egy hónapra előre nehogy már ne lehessen valahova jegyet venni. Veled van a baj.

2022. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utána te vonyítasz a leghangosabban, hogy elmegy koncertre nélküled.
2022. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Én most tervezem az őszi nyaralásomat a párommal és szóba jött az is, hogy ősszel lépjünk esetleg komolyabb szinte a kapcsolatunkban . Akkor ez már nagyon nem normális ? :D

A te reakcióddal van gond .

2022. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!