Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen időközönként találkozto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időközönként találkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Én egyetemista vagyok, ő már nem, otthon lakik, nemsokára dolgozni fog, nem tudunk, csak hétvégente találkozni. Ezen kívül, min. hetente mindkettőnknek igénye a szex. Nyáron kicsivel többet találkoztunk, eljárogattunk, nem csak az ágyban randiztunk. De így ősszel, télen már kevesebb lehetőségünk is van, hogy hová menjünk.


Ezek a dolgok gondot jelentenek?


Ha tudtok, írnátok olyan közös kikapcsolódási lehetőségeket, amik így ősszel és télen is léteznek, és esetleg a vastag buxa sem kell nagyon hozzá?


2010. szept. 15. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
egy étterembe beülni 4000 Ft heti egyszer nem nagy szám :) vagy bowling, billiárd, ezek is megfizethetőek.
2010. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha még nem voltatok ott: Csodák palotája:)

ha jól emlékszem 1200 körül van a belépő.


amúgy mi is csak hétvégén találkozunk, mindketten tanulunk még.

2010. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még ilyen időben is lehet sétálgatni, állatkertezni, esetleg otthon társasozzatok, menjetek el kávézni, mozizni esetleg vásárolni...
2010. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mozi az ötletek közt van, de az csak egy, és nem szeretem, mert csak ülünk egymás mellett, és nézünk, ez nem vmi közösségi


vásárolni??? egy pasival? ne hülyéskedj!! a legrosszabb ötlet, vele meg főleg

2010. szept. 15. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

"egy étterembe beülni 4000 Ft heti egyszer nem nagy szám :)"


Kinek mi ugye. Én főiskolás vagyok és max hetente egy ezrest költök a csajomra. Heti 4 sok azért. Inkább kettesben szoktunk filmet nézni.

2010. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az én pasim pl szeret velem vásárolni....Akkor dvd-zettek otthon, ha a mozi nem fér bele...Bár szerintem moziba összebújva filmet nézni nagyon klassz dolog és mégiscsak változatosabb,mint otthon...Esetleg autós mozi, ha van autótok...Vagy menjetek gokart-ozni, kacsákat etetni...Nem tudom, hogy merre laksz, de biztos van a környéken 1-2 látnivaló!
2010. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg főzhettek is közösen...
2010. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!