Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok! Milyen messze laktok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Milyen messze laktok egymástól, milyen időközönként találkoztok?

Figyelt kérdés

A barátom 35 km-re lakik,3-4 naponta találkozunk. Vagy Ő jön,vagy én megyek hozzá.

Nálatok ez hogy működik?

Csak kíváncsi vagyok :)

L/18


2010. júl. 28. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hozzánk nem jön a bartátod...
2010. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

wáá basszus xD

A saját barátotokat ill. barátnőtöket kérdem...

2010. júl. 28. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:

3 utcányira :D és szinte minden nap találkozunk.

25L

2010. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha becsukja a fürdőszobaajtót, akkor egy ajtónyira. Ha kimegy a garázsba, akkor 30 m.

Reggel és este talizunk. Hétvégén is fel szokott bukkanni a konyhában szimatolni, hogy mi lesz az ebéd.

2010. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szomszéd városban lakik de gyalog 10perc az út kettőnk között és bármikor talizhatunkd e az én kedélyemtől függ hogy mikor talizunk:D van hogy két hétig midnennap de van hogy csak 3-4naponta


17L

2010. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Háztól házig kb háromnegyed órára lakunk egymástól. Normális esetben minden másnap találkozunk, általában én megyek át hozzájuk,de Ő mindig hazakísér!

18/L

2010. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
olyan 65 km-re lakik tőlem, de minden hétvégén találkozunk! amikor nincs suli most nyáron ilyenkor többet együtt vagyunk :)
2010. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
35km-re lakott,bicajjal mentem minden nap.azóta a feleségem.
2010. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

én pest, ő kaposvár. távkapcsolat, de tart elég rendesen :)

egyik héten én vonatozok, egyiken ő.

2010. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

BKV-val kb másfél órányira, szóval elég messze. van hogy minden nap találkozunk, de minimum minden másnap. van olyan, hogy több napot is együtt töltünk iskolaszünetekben. amikor suli van, sajnos viszont csak hétvégén vagyunk együtt, mivel ilyenkor én 220 km-re vagyok:( és ilyenkor nagyon hiányzik.

24 L

2010. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!