Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha van egy közösen eltölthető szabadnapunk es minden rám hárul es nem akarom?

Figyelt kérdés

Mindent én mozgassak. Hogy hova megyunk legyek neki szórakoztato vidám, en ötleteljek, mindent nekem kell mozgatni azt is, hogy egyaltalán egyunk valamit.


Ő kizárolagosan csak igenember mimt valami kísérőm, es finanszíroz. Ha nem szolok hozzá pl, akkor egész nap lesnénk a plafont éhen.


Olyan mintha nekem kéne őt motiválni feldobni témákat felhozni, szórakoztatni, és várja hogy milyen ötletekkel ugrálom körbe.


Megesik hogy nem is akarok vele lenni mert inkább akár takaritanék neteznék vagy bármi nélküle, de nem hagy egyedul, a netet tiltja, legutobb már kínomban fel alá mászkáltam a házban, irtó kínlódós nekem, es csak muszájbol mentem el vele programra es egész napra lettem rosszkedvű a programon is.


2022. ápr. 16. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Lépj le barátokhoz. Én ezt szoktam
2022. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Miért vagytok együtt? Mondd meg neki, hogy szervezzen programot, szeretnéd magad nagyon jól érezni!
2022. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kismilliomodik ilyne kérdésed róla. Nem passzoltok. Ha ez nem tetszik, akkor szakíts. Nem fog megváltozni, ahogyan te sem.
2022. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan unalmas vagy kérdező ezekkel az állandó idióta kérdésekkel...
2022. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!