Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egész nap a számítógép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egész nap a számítógépen jatszik, hiába vagyok itthon szabadnapon velem nem törődik, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2 hónapja hozzám sem nyúl, semmi sem érdekli a játékon kívül. Annyira vágynék a közeledésére, ha szeretnék vele szeretkezni azt is elutasitja. Akinek volt ilyen párja mi lett a vége? Le tudnám erről valahogy szoktatni?

2021. jan. 1. 15:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%

Árulja már el nekem valaki, mi a fszom az a "velem törődés"?


Mi vagy te, szobanövény, akit tutujgatni kell? Találj ki programot, ha nem tart veled, szakíts. (Mert a szex-szel nem fogod tudni zsarolni.)

2021. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi, nem vagyok szobanövény, és hidd el feltalálom magam. De nem ez volt a kerdés
2021. jan. 1. 15:41
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem találod: már legalább 1 hónapja szakítanod kellett volna vele.
2021. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%

2 hónap az hosszú idő. Vagy beteg, vagy van valakije.

Ha vele akarsz maradni, (én elhagynám), mikor nem játszik, játsz vele. Kézimunka, oboa. Ezt nem rosszindulatúan írom. Hát ha....

2021. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Dobd ki, mint a macskát szarni.
2021. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Attól tartok, kérdező, erről nem fogod tudni leszoktatni. Ahogy 1-es válaszából is kitűnik, a legtöbb pasinak, ha tele poci, és üres a zacsi, akkor voltaképpen minden rendben van, és qurvára nem érti, hogy a nő miért elégedetlenkedik. Kell egy bizonyos kor és élettapasztalat minden férfiembernek, mire rájön, hogy a nő merőben másképp van bedrótozva, mint ő. A párod majd egyszer, amikor a harmadik nő hagyja faképnél, rájön, hogy mit csinált rosszul, de az nem a te idődben fog megtörténni.
2021. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Keresel egy normális pasit, akinek te vagy a legfontosabb.
2021. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen "emberre" nagyon tudok haragudni: neki van egy valakije, aki szeretné, ha viszontszeretné ez az illető, de "őkelme" le sem ejti. Holott mennyi ember van a 4 fal közt, és epekedve ácsingózna arra, hogy valaki is hozzászóljon...


Szégyen ez az ember.

Kérdező: b*d ki a francba a számítógépével együtt az ilyen török pasát, házasodjon meg vele.

Érdemes lenne elvinni egy addiktológiára, a függőségéről leszoktatni.

2021. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
FÉRFI. Felnőtt, érett, FÉRFI kellene neked.
2021. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Én 7 év után ezert hagytam el a férjem. Meguntam h a gép az isten. Persze mostmar bánja azóta is. Nekem van azóta egy 6 éves kapcsolatom neki meg senki meg csak 1 kósza numera sem. Majd rajon később. Az ilyet dobni kell
2021. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!