Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van baj, ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van baj, ha két hónap után még nem feküdtünk le a párommal?

Figyelt kérdés

Hivatalosan 2 hónapja alkotunk egy párt, de már 5 hónapja ismerjük egymást és az első 2-3 hónap randizgatással, ismerkedéssel telt.

Nem siettük el a dolgot mielőtt összejöttünk, elég sokat randiztunk, mentünk ide-oda, és mindegyiket iszonyatosan élveztük, nagyon egy hullámhosszon voltunk.

Ez azóta sem változott, nagyon jól megértjük egymást és a kémia is nagyon működik, szóval eddig minden is tökéletes.

Viszont van egy bökkenő.. A srácnak (F/22)én vagyok az első barátnője, én vagyok az első akit bemutatott a családjának és minden másban is én vagyok/ lennék az első.

A két hónap alatt már minden történt köztünk és tényleg működik a kémia, rajongunk egymásért viszont a szexig még mindig nem jutottunk el.

A baj az, hogy nagyon hamar elmegy (bár már sokkal jobb a helyzet mint a kezdetekkor volt), most már 10 percig is bírja ha én csinálok neki dolgokat (az elején kb 1-2 perc volt).

Viszont tapasztalatlanságomból adódóan még nem találkoztam ilyennel, nekem is csak egy barátom volt idáig és nála nem volt ilyen probléma.

Az elmúlt két hétben megpróbálkoztunk tovább haladni, szóval megpróbáltuk a szexet, viszont ahogy felvette a gumit vége volt a bulinak, lelankadt neki, így a két próbálkozásból eddig egyik sem sikerült:( Gumi nélkül pedig félnék megpróbálni, főleg, hogy ugye még gyorsan elmegy:/ (Amúgy beszéltünk erről a témáról, tehát a kommunikáció nem hiányzik ezzel a témával kapcsolatban sem).

Mindketten tapasztalatnok vagyunk még ilyen téren, de nagyon szeretnék ezzel is megbírkózni szóval kíváncsi lennék a véleményetekre.

Esetleg valami tanács, hogy nekem mit kéne tennem, hogyan tudnánk ezt megoldani? Vagy esetleg hasonló tapasztalatok?

L/19



2022. ápr. 16. 22:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, kicsit sikerült megnyugtatni, hogy akkor még semmi sem reménytelen:D és kaptam pár hasznos tanácsot is amit szeretnék megfogadni (illetve már bennem is felmerült a fogamzásgátló gondolata), szóval tényleg köszi, hogy szántatok időt a kérdésem megválaszolására:))
2022. ápr. 17. 14:12
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
szerencsés barátod van hogy így kitartasz mellette
2022. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki! Minden egészséges felnőtt ember egyből kívánja a párját. Kívánja! Érted? És még agya is van hozzá! Elhúzza a szexet addig amíg neked többször is jó lesz. Ez egy szerencsétlen lúzer! Hiába a körítés amit te bevettél! Le fog húzni teljesen! Agyilag, érzelmileg, mindenhogyan! Ne várd meg mire efy depis roncs leszel mellette! Keress egy igazi férfit!
2022. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Gázos a pali ez leves. Milyen apa lenne egy ilyen töketlen vézna kis madárból? Keres egy igaz férfit akinek akkor is áll ha legmélyebb álmából kapod torokra.
2022. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#13 miből gondolod, hogy ő nem kíván engem? Illetve mit értesz az alatt, hogy ,,elhúzza szexet addig amíg neked többször is jó lesz”?
2022. ápr. 19. 16:55
 16/22 A kérdező kommentje:

#14 Személy szerint nem gondolnám, hogy egy férfi csak akkor lehet igazi férfi ha akkor is áll neki ha ,,legmélyebb álmából kapom torokra” :D

Igaz innen senki sem ismeri így nehezebb megérteni, de én mindent megtaláltam benne ami nekem kell, amit meg fent leírtam problémát, úgy gondoltam, hogy javítható/ megoldható dolog és amúgy is két ember kell hozzá, ezért is kértem a véleményetek.

De persze a tied is egy vélemény, szóval köszi:))

2022. ápr. 19. 17:02
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#15 és #16: Ne törődj a #13 és #14 válaszolóval. Sajnos vannak ilyen ítélkező nők szép számmal, akiknek van egy bizonyos szexcentrikus, rámenős, alfa-hím, nemi potenciáltól duzzadó férfiideáljuk, és úgy gondolják, minden más férfi értéktelen, kukába való senki. Egyrészt a szexen kívül vannak más értékek is, másrészt a szexuális életben lehet sokat fejlődni is, ha valaki még tapasztalatlan. De az ilyennek hiába magyaráznád ezt, falra hányt borsó.
2022. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%

Húzd fel neki te a gumit. Előtte cumizzál és úgy csináld. Akkor lehet, hogy jobb lesz neki. Utána még kézzel ingerelheted neki.

Én sosem szerettem a gumit. Olyan szerencsém volt, hogy nem is kellett sosem használnom. Összesen talán 2x próbáltam, de nekem is lelankadt, meg az érzés sem volt olyan jó. De ezek csak próbák voltak nem lett belőlük csak pár lökés vagy még az sem.

2022. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
86%

Ff vagyok. És én sem használtam gumit soha. Maradjunk annyiban, hogy meddő volt mind 3 lány az életemben.


A szex halála az, ha nem szeretnétek valamit, hanem akarjátok.


Legyen egy nap mikor a szexre koncentráltok.

Kezdjétek csókkal, és ha szeretitek orális szexel.

Ha a párod elment, azzal nem kell véget érjen azonnal.

Míg újra fel nem áll neki, kényeztessen téged tudakold meg mi a vágya amit még esetleg nem mondott el neked.


2. Körben is borítékolható a gyors orgazmus, fiatal és tombolnak a hormonjai.

Ezért még ekkor se feltétlen az legyen a téma, hogy behatoljon.


Lehet pl szereti a popsoid nyalni de nem meri mondani. Lehet a melleidért van oda, de ezt sem meri mondani. Vagy épp a lábaidért.


Mindenképpen beszéljetek erről, és a 3. Menetben miközben megkapja azt amire esetleg titkon vágyik, nem lesz lankadás a gumitól sem.



Még egxszer hangsúlyozom. Komunikáció.


Sok sikert nektek.

2022. ápr. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Egy kis update: Nem sokkal a kérdésem kiírása után sikerüült és nagyon élveztük, azóta pedig már egy csomó új dolgot is kipróbáltunk🙈 szóvaal köszi mindenkinek aki szánt időt a kérdésem megválaszolására, egy pár darab igen sokat segített:))
2022. máj. 13. 16:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!