Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van baj, ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van baj, ha két hónap után még nem feküdtünk le a párommal?

Figyelt kérdés

Hivatalosan 2 hónapja alkotunk egy párt, de már 5 hónapja ismerjük egymást és az első 2-3 hónap randizgatással, ismerkedéssel telt.

Nem siettük el a dolgot mielőtt összejöttünk, elég sokat randiztunk, mentünk ide-oda, és mindegyiket iszonyatosan élveztük, nagyon egy hullámhosszon voltunk.

Ez azóta sem változott, nagyon jól megértjük egymást és a kémia is nagyon működik, szóval eddig minden is tökéletes.

Viszont van egy bökkenő.. A srácnak (F/22)én vagyok az első barátnője, én vagyok az első akit bemutatott a családjának és minden másban is én vagyok/ lennék az első.

A két hónap alatt már minden történt köztünk és tényleg működik a kémia, rajongunk egymásért viszont a szexig még mindig nem jutottunk el.

A baj az, hogy nagyon hamar elmegy (bár már sokkal jobb a helyzet mint a kezdetekkor volt), most már 10 percig is bírja ha én csinálok neki dolgokat (az elején kb 1-2 perc volt).

Viszont tapasztalatlanságomból adódóan még nem találkoztam ilyennel, nekem is csak egy barátom volt idáig és nála nem volt ilyen probléma.

Az elmúlt két hétben megpróbálkoztunk tovább haladni, szóval megpróbáltuk a szexet, viszont ahogy felvette a gumit vége volt a bulinak, lelankadt neki, így a két próbálkozásból eddig egyik sem sikerült:( Gumi nélkül pedig félnék megpróbálni, főleg, hogy ugye még gyorsan elmegy:/ (Amúgy beszéltünk erről a témáról, tehát a kommunikáció nem hiányzik ezzel a témával kapcsolatban sem).

Mindketten tapasztalatnok vagyunk még ilyen téren, de nagyon szeretnék ezzel is megbírkózni szóval kíváncsi lennék a véleményetekre.

Esetleg valami tanács, hogy nekem mit kéne tennem, hogyan tudnánk ezt megoldani? Vagy esetleg hasonló tapasztalatok?

L/19



2022. ápr. 16. 22:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Örülünk neki :)

Így tovább.

2022. máj. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ritka jófej szimpatikus csajszi vagy!

(Itt ritka..)

Jó volt olvasni a válaszaidat.

Gratulálok nektek!

Minden jót!

2022. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!