Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom egy macska miatt tartja a kapcsolatot a volt barátnőjével?

Figyelt kérdés

A volt barátnője iderakta hozzánk a valamikor közös macskájukat, mert olyan helyre költözik ahova nem viheti.

Most meg van neki engedve hogy bármikor látogathatja, csak szóljon előre. Nekem ez nagyon nem tetszik, meg hogy elvileg csak ezért tartanák a kapcsolatot.

Nekem csak a kész tények jutottak, nem volt beleszólásom.


Zavarhat vagy csak én vagyok paranoiás?


2022. ápr. 21. 00:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van.
2022. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Zavarhat, főleg ha együtt éltek, bár akkor nem értem, hogy hogy nem volt beleszólásod. Lehet ez normális, minden hátsó szándék nélküli, és az ilyesmi úgyis elkopik hosszú távon, csak pár hetet kell kibírni.
2022. ápr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Együtt élünk, és nem lettem megkérdezve. A macska pedig jó eséllyel marad végleg, mivel a volt nője kb havonta cseréli az albérleteit.

Reggel megpróbálok erről beszélni valahogy vele, mert mostanra igencsak felpumpáltam magam, és nem azon ahogy a macska végig tolja a hátsóját a bögrém szélén...

2022. ápr. 21. 00:49
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, valaha azért a macskáért ők ketten vállalták a felelősséget. Ha ideiglenesen van ott, kibírhatod. Ha pedig ott marad, hát szép nyugodtan meg lehet ezt beszélni. De az állat nem tehet semmiről.
2022. ápr. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
59%
Én ezt nem venném normálisnak. A párom elvált, volt nekik egy kutya és egy macska. Amikor a csaj kiköltözött, akkor mondta neki, hogy döntse el, hogy az állatokat viszi-e vagy maradnak, de ha viszi valamelyiket, akkor most vigye, amikor utoljára kilép az ajtón, mert itt nem lesz visszajárkálás ilyen-olyan ürüggyel. Ez így is lett, mindkét állat maradt a páromnál, a csajt azóta se látta. Szép is lenne, ha a csaj a közös otthonunkba járkálna látogatás ürügyén.
2022. ápr. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
45%
Az meg, hogy meg se lettél kérdezve, hát ez elég durva.
2022. ápr. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Hellmano ***** válasza:
96%
Egy a lényeg, hogy szegény macskát nehogy bántsad emiatt...ő nem tehet róla, ami történt. Viszont emiatt nem kell a kapcsolatot tartani egy ex-szel sem! Nálatok van a macska ennyi, ngedje el a csaj, hogy ő nem tudta elvinni, így nála nem lehet.
2022. ápr. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
25%

Passzoljátok tovább egy havernak🤷🏻‍♀️, mondjátok hogy elveszett🤷🏻‍♀️

Vagy elmagyarázod a csávódnak hogy ez nem normális kategória hogy átjárkál hozzátok az ex, és ezt megbeszélés minden nélkül végig kell asszisztálnod, mint valami hülyegyereknek, nekem az is furcsa hogy eleve nem volt neki letiltva a csaj, inkább beszélne akkor már veled…. És megmondani neki hogy nem jöhet át, majd te küldesz neki fotókat a macskáról, ha lesz fix helye akkor meg odaadod neki, de ti nem értek rá ilyenekre….

2022. ápr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%

8-as, a macska a kérdező párjáé is. Ezen mi nem érthető? Az a macska egy érző lény, nem egy kib--zott ruhadarab, amit kedvedre lepasszolhatsz.

A másik meg, miért is kéne, hogy le legyen tiltva az ex? Nem mindenki primitív, ku-vaanyázások közepette zárja le a kapcsolatait. Engem inkább az ilyen rém ostoba, unintelligens tulkok aggasztanak, mint amilyen te vagy.

2022. ápr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
38%
9es a nem k..va anyázás és a rendszeresen jár a közös lakasunkba az ex között azért hatalmas különbség van. Közös otthonnal a két lakónak kell eldönteni kit látnak szívesen mindketten.
2022. ápr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!