Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy ne lyukas cuccokban flangáljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mindketten sulizunk és dolgozunk is(meg ha nem is keresünk sokat, két gatyara lenne pénz),viszont a párom nem szeret ruhákat venni akkor sem,ha szükséges lenne. Eddig vettem neki néhány pólót, ha valamilyen alkalom volt de úgy érzem, ha tőlem időnként nem kapna ruhát, addig hordana az előzőeket, amíg le nem rohad róla.

Egyébként rendesen tisztalkodik, szóval ezzel nincs baj, egyszerűen az zavar, hogy lyukas zoknit és nadrágokat hord.

Kertem már kedvesen és nem kedvesen is, erre egyszerűen nem szeretne költeni, én pedig ezt igenytelennek gondolom.

Mit tudnék tenni?


2022. ápr. 21. 12:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
32%

Igénytelen.

Te ilyen párt választottad

2022. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%

Mondd ezt így el neki.

Egyébként sok lyukas ruhadarabot meg lehet varrni. Mondjuk a zoknik tipikusan ilyenek.

Ha pedig semmilyen kompromisszumra nem hajlandó, (és nem is te akarod egyfolytában öltöztetni) akkor neked kell dönteni, hogy ez mennyire vállalható egy párkapcsolatban.

2022. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Egyébként a kapcsolatunk teljesen rendben van, együtt élünk, semmi más probléma nincs, egyedül ez zavar. Nehogy már minden miatt szakítani kelljen.
2022. ápr. 21. 12:38
 4/36 A kérdező kommentje:
Próbáltuk megvarrni a nadrágokat, de az anyaga gyenge, nem az alap varrassal volt gond. Zoknikat nem akarok varrogatni, amikor öt pár 1500 Ft.
2022. ápr. 21. 12:41
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Amit vettél neki, azt vita nélkül elfogadta és hordja? Mert ha igen, akkor egyszerűen a te feladatod lesz, hogy a ruhatárát rendben tartsd, és akkor nem lesz ebből konfliktus.
2022. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Persze, azt hordja. De azért egy póló és egy nadrág nem egy arkategoria, plusz nem akarom öt ruhazni, mert nem a gyerekem, hanem a párom.
2022. ápr. 21. 12:52
 7/36 anonim ***** válasza:
30%

#3: A "minden" az jelen esetben elég durva. Égne a pofám, ha így jönne velem társaságba, márpedig egy kapcsolatban ez elég sűrűn előfordul. De otthon se tűrném el a lyukas zoknit.

A legrosszabb, hogy még tudja is, hogy téged ez zavar, és esze ágában sincs tenni ellene. Nekem ez nem férne bele.

2022. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem látsz bele a kapcsolatunkba, úgyhogy látatlanban ne itelkezz. Megoldást keresek a problemara, nem párkapcsolati tanácsot kerek, kosziY
2022. ápr. 21. 12:58
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is ilyen a barátom, de engem egyáltalán nem zavar, így szerettem meg. Egyébként ő szájhúzogatva el szokott jönni velem vásárolni ha kézen fogom és elhúzom, szóval szerintem simán meg tudjátok ezt ti is csinálni, hogy megfogod és mondod neki, hogy menjetek el, aztán addig nem megy el, amíg nem vesztek egy új akármit neki. :D
2022. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell minden miatt szakítani, de akkor készülj fel hogy ruházhatod a saját pénzedből a kis fukart.
2022. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!