Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyakoroltassam a barátommal hogy ne nézze mellettem a nőket?tippeket várok.

Figyelt kérdés

Mert eddig a napig erre képtelen.

Szemez is, figyelmet von magára, a megbeszélés halottnak a csók, letagadja.

Konkrét szituácios gyakorlatok kellenek.



2022. ápr. 21. 17:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Pl 1. Mászkálok elotte rázom a s.ggem es keruljon ki

2.?

2022. ápr. 21. 17:57
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szituációs gyakorlat? Gyakoroljátok el, hogy kihajitod a faszba, és tényleg.
2022. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Nincsenek konkrét szituációs gyakorlatok. Egy férfi akkor is meg fog bámulni más nőket, ha a segged a földhöz vered, mert ők ilyenek. Az már más kérdés, hogy ne úgy csinálja, hogy azt te, mint a barátnője látod. Az meg egy megint más kérdés, hogy te is simán megbámulhatod a pasikat, mert nem vakságot fogadtál és attól még, mert párkapcsolatban vagy, van két szemed, amivel látod, ha valaki helyes.

Ha meg flörtöl más nőkkel melletted, akkor kidobnám, mint macskát szarni.

2022. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A legtobb pasi ilyen.

Exemnek szoltam már pl hogy ne lepòdjön majd meg ha néha "veletlen"nyakon öntöm a kávémmal vagy vízzel vagy bármi.

Addig leste csak a nőket mig ki nek dobtam

Erre a mostani is szívat ezzel.

2022. ápr. 21. 18:06
 5/22 A kérdező kommentje:

3# de nekem nagyon égő más nők elott hogy szép pàr lehetunk akkor.


Amikor engem lesett pasi egy nő mellől ugy hogy fogta a kezét kozben a csajnak, bennem az villant át hogy de jo hogy nem én vagyok a bnője.

2022. ápr. 21. 18:07
 6/22 anonim válasza:
78%
Aki így viselkedik melletted, ne várj sok változást. A mostani párommal is ezzel küzdök, azt hiszi a haverja vagyok, és simán megtárgyalhatjuk, hogy ő kiket tart jó csajnak. Nem régóta vagyunk együtt, de már az elejében elszólta magát, hogy melyik barátnőmet dugná meg. Aztán részegen is volt pár beszólása, hogy “fuuu de jó segge van”, a fülem hallatára. Vagy buliban valaki kipakolta a kirakatot, akkor is elbámészkodott, és olyan megjegyzéseket tett, hogy “huu lepörgött az egész élete most”. Rohadtul megalázó az ilyen viselkedés, és csomószor kezdeményeztem, hogy beszéljük meg, hogy ez a viselkedés nem okés, hogy folyamatosan más nőkre csorgatja a nyálát a fülem hallatára( bele sem merek gondolni mi pörög a haverok chatjében (ja de, egyszer láttam, hogy egy műcicis kollégináról álmodoztak, csak elvileg nem akarja elszúrni a kapcsolatunkat)), de hiába magyarázod nekik a te szemléleted, ők a magukét hajtják, és sosem értik meg, hogy ebben mi a rossz. Sok veszekedés miatt kicsit visszafogta magát azóta, de az első részeg bulin/ adandó alkalommal tuti szólna valamit, ami miatt égnek áll a hajam.
2022. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
6-os, az ilyet megette a fene. Így most jobb, hogy a nyomásodra vesz csak vissza? Nekem ez nem lenne eleg, ugyanolyan megalázó lenne. Kettes voltam.
2022. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott! Keress olyant aki megfelel az igényeidnek.
2022. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen elektromos nyakörv kutyáknak. Tegyél ilyet a párodra. Ha megnéz egy nőt, mehet egyből maximumon a "shkkkhshk". Megtanulja igen hamar ne aggódj.
2022. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a legtöbb férfi megnézi a nőket. Mi nők is megnézzük a férfiakat. Nem értem, miért kell ennek ekkora feneket keríteni.
2022. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!