Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lennék a bolond, vagy ő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a bolond, vagy ő a jó színész?

Figyelt kérdés

Röviden elmesélem, nem akarom húzni az időtöket!

Egy igazán kicsapongó kapcsolatunk volt a legelején. Ő el volt magának, én meg otthon el voltam.

Váltottunk kb én ráztam őt gatyába.

Sok barátnője volt, kikkel tartotta akkoriban a kapcsolatot( azt hitte, hogy én is csak egy kaland leszek, de nem így lett) első igazi kapcsolatom ezzel a férfival volt. :csak 2 férfival voltam eddig:

3 éve vagyunk együtt, az esküvőn gondolkodunk, mert úgy érezzük, hogy eljött az ideje.

28 éves a párom és én meg 25. Ő a városban dolgozik, én az otthoni farmon tevékenykedek, vállalkozás szerűen.


Mivel ő nem rendelkezik jogosítvánnyal, így ha hív, hogy menjek érte én megyek.

Ő a szemközti udvarban dolgozik, egy roncstelepen.

Reggel mikor beviszem a szemközti udvarban csapja a szelet egy 40 éves nyanyának xD

Vagyis- leparkolok, kiszállunk és elmegyünk kávézni!

Ő elküld engem a gyorskajáshoz, hogy onnan vegyek kávét és ő elmegy a nyanyához kávét venni.

Hogy értsetek, abban az udvarban több vállalkozás van, autómosó, gyorskaja stb


Mondom jól van, üdvözöld anyut! Megvettem a kávét és utána mentem, ő és a nő nagyban hahotáztak. A kedves uramnak már félig állt már az árbóc is.

Esküszöm az életemre, hogy ez nevetséges.

Olyan öreg, rekedtes hangú( mély), agyon sminket.

A barátom a minap dicsérte, hogy milyen jól néz ki, nem látszik rajta, hogy 40 valahány éves.

Most ha belegondolok a jövendőbeli anyós is 40 valahány éves :D


Ismerem az ottani főnököt, aki bérbe adja az utómosót. Néha Facebookra rak ki storyt a biztonsági kamera felvételekről és látom őket együtt!

( itt én nem tudom nyugodtan ülni, mert bérbe ad szobákat is ahol zuhany is van…)


Amúgy minden férfi ilyen? Eldob egy 3 éves kapcsolatot, ahol már családod tervezünk?

Vagy ez megint egy olyan kacérkodás akar lenni?


Mind1!! Akkor most ez valami félreértés, vagy tényleg nem látom a fától az erdőt!

Én szégyellem is megkérdezni, nem akarok fölös vitát.

Amúgy is meglepetés vár rá az is biztos :D


Előre köszi az amúgy is egyértelmű válaszokat!



2022. ápr. 22. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt az esküvőt nem kellene erőltetni. Am nem releváns hány évessel kavar, nem? Jobban esne ha egy 16 évessel tenné? Na ugye.
2022. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem esne jól, exei között volt fiatalabb is. Vagyis nálam fiatalabb 4-5 évvel.

De most az zavar, hogy családot akar, esküvő-gyerek, és most áll fel neki, hogy az orrom előtt kavar egy férjezett nővel.

Az kimaradt, hogy néha várok 5-6 percet a barátom után, pl mint tegnap is, és az a nő folyton a roncstelep felé nézett.

Egyszerűen nem tudok nem beszólni a barátomnak, néha csak ránézek és árvíz-két mondanám neki, hogy mi a bajom vele.

2022. ápr. 22. 10:44
 3/8 A kérdező kommentje:
És még vidáman meséli a barátainak, hogy nézzétek milyen féltékeny vagyok
2022. ápr. 22. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Miert nem hagyod ott? Te is latod, hogy szanalmas, hozzad nem melto ez a szituacio. Valamint azt is latod, hogy ebbol igy boldog csalad nem lesz.
2022. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ott hagynám, de nehéz az újrakezdés. 3 évet eldobni nem könnyű.
2022. ápr. 22. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Inkább három évet dobj el mint harmincat. Úgy beszélsz, mintha valami középkorú öt gyermekes anya lennel. Akkor megertenem a nehézségeidet de ne haragudj, ez csak üres mentegetőzés a te reszedrol.
2022. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oka is van, hogy nem hagyom el olyan könnyen.

Szeretem, de ő olyan szinten átvert, hogy megváltozott meg minden, csak illúzió volt.

Bele sem merek gondolni miket csinál, amikor nem vagyok ott.

2022. ápr. 23. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de ez nekem nem férne bele. Nem a kávézás, a bókol meg a kacérkodás. Muszáj lenne leülni vele beszélni pedig.
2022. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!