Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gaz ha barátom abortuszom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha barátom abortuszom előtt 1 nappal buliba megy ?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz az abortuszom és szerda este egyik haverjának a szulinapja

Kérdezte tőlem veled aludjak az este vagy nemgond ha xy szulinapjara elmegyek ,de másnap péntek reggel jönnénk haza

En regalom túl ?

És szulinapja megy végül mondtam menjel nyugodtan de szerintem ez gaz tőle


2022. ápr. 23. 11:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Hogyne lenne már az.

Támogatnia kene téged de minimum aggodhatna egy kicsit. Ha már rajta is múlt, hogy így alakult. Én szakitanek vele.

2022. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
2%

Miért kéne otthon ülnie veled?

Te mész elvileg kikaparásra.

kiszedik gyorsan, azt mehetsz is haza, bőven elé ha akkor elkísér.

Ezt csak a nő parázzák túl,pár perc kikapják, azt mehetsz is dolgozni is,ha szeretnél.

2022. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Fújj 2-es.


Szerintem gáz, mert oké hogy téged műtenek de én szomorú lennék ha a párom akinek szintén köze van a dologhoz bulizni menne, ahelyett hogy velem lenne. Lelkileg ez egy igen megviselő dolog.

2022. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%

Van oka az abortusznak, vagy csak úgy elvetetitek és nincs semmi egyéb eü. kockázata?

Ilyen kényelmi abortuszt csinálna a barátnőm lehet én is ezt tenném, talán fel se bírnám rendesen dolgozni.

Okés, most nyilván le leszek pontozva, de én nem támogatom ezt. Attól, hogy ez nem népszerű én még ezt gondolom.

2022. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
#2 akkor is geçinagy tahóság. Én egy fogkő leszedésre se engedem egyedül az asszonyt...ez így fair, és fordítva is.
2022. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha szerda esre megy el akkor miert csap péntek reggel megy haza?
2022. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Azt mondtad, hogy menjen, de most besértődtél, hogy elmegy?

Miért nem lehet őszintén megmondani, hogy neked kell a támogatása, és hálás lennél, ha este veled lenne, reggel meg elkísér?

2022. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Jaj felre irtam csütörtök reggel jön háta
2022. ápr. 23. 12:19
 9/26 A kérdező kommentje:

Szerdán megy csütörtök reggel jön haza és csütörtökön van az abortuszom és válasza csütörtök este ha szeretnéd lemegyek,de ez gaz Szerintem hogy előző este meg ő bulizik gyér szülinapozik nekem eszembe se jutna ilyen

És kénytelenek vagyunk elvetetni sajnos egészség ugyi probléma miatt

2022. ápr. 23. 12:21
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Ő kérdezte

mondtam menjel nyugodtan de szerintem ez gaz tőle


miért nem vagy őszinte vele, amikor ő megkérdezte, és ha már azt mondtad, hogy menjen, most miért lenne ő bármiért is hibás?

2022. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!