Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok mit reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit reagálnátok ha a barátotok szekrényében találnátok egy szobalány ruhát és tűsarkút, és kiderülne hogy ő szokta néha felvenni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 24. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakitanék.
2022. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy vasárnap dèli kamu.
2022. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu, csak elméleti, gyakran fantáziálok ilyenről de még nem szereztem be a kellékeket, de kiváncsi vagyok mi történne ha kiderülne (van barátnőm de nem merem megkérdezni mit szólna)
2022. ápr. 24. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Pedig meg kellene kérdezni… nem vagyunk egyformák… lehet pont abba sorolható be akiket ez nem zavarna.
2022. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan nyitott ilyen extrémebb dolgokra de nagyon szeretjük egymást, sztem nem hagyna el emiatt de azért félek megkockáztatni.... sajnos olyan sok helyen olvasom hogy egy nőnek ilyenkor az első gondolata h szakítás, és ez elszomorít, akkor inkább elnyomom a fantáziáimat
2022. ápr. 24. 12:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És mit csinálnál a helyzettel? Mármint a ruhával. Mert ezek szerint a szexbe nem vinnéd bele.
2022. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne az internetből indulj ki, valóság megint más, ha van akkora szerelem, szerintem meg tud vele békélni, neked meg nem kell megjátszanod a dolgokat.
2022. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem, az lesz a kérdés vége, hogy azt akarja, felvegyem, de így azt gondolom, ez egy fokkal jobb.
2022. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel nem szoktam 21 év alattiakkal és tiktok felhasználókkal ismerkedni, ezért erre nem sok esélyt látok, de ha megtörténne, szerintem röhögnék egyet.

Mindig viccesnek találtam az ilyen beöltözősdit.

2022. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem meleg, akkor semmit, annyiban hagynám, nem bántanám meg, nem aláznám meg valami csúnya beszólással, sőt, max. nevetnék rajta, de nem kinevetném, csak olyan kedvesen, mint mikor egy viccen nevetünk.

De én azt tanácsolom, hogy ne mondd el, ha nem akarod elveszíteni, mert ilyenkor a szakítás szokott következni.

Van egy pasi, akivel ismerkedem online, ő is írta, hogy ha megemlíti a fura szexuális fantáziáit a nőknek, akikkel eddig is ismerkedett, már szinte senki nem akarja folytatni az ismerkedést.

2022. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!