Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy orvos beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy orvos beleszerethet egy szobalányba?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 14:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Einstein relativitáselmélete szerint ez lehetetlen.
2011. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2011. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Semmi akadálya nincs a dolognak.
2011. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és a társadalmi különbségek?
2011. nov. 25. 15:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan ennyire hülye vagy? Szerinted a puszta érzelmeket befolyásolják a társadalmi különbségek? Amúgy a kérdés nem az volt, hogy össze is jönne-e vele - azt nyilván személye válogatja.
2011. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, kérdés az volt hogy, beleszerethet-e. De kérdés lenne, az is, hogy szerintetek kapcsolatot is felvállalna vele?
2011. nov. 25. 15:04
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát éppen igen. De hosszútávra nem terveznék. Mondjuk ha éppen lenne egy kapcsolatom, nem biztos hogy felrúgnám ez miatt.
2011. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Ez jó kérdés.


Szerintem, ha a szobalány kedves, aranyos, megértő akkor igen.


Bár nálam történt egy hasonló eset. Volt egy barátnőm, kb ő volt az első és egyetlen és utánna se volt senkim. Elég buta volt és nem is nagyon akart változtatni. Én eleinte azt hittem, hogy szeretem, mert tetszett, mert nagyon örültem, hogy bejövök neki. Viszont egy idő után elkezdett zavarni, hogy ő "csak ennyi". Láttam más lányokat is és egy idő után észrevettem magamban azt a fura érzést, hogy más lányt talán jobban tudnék szeretni, mint őt. És nagyrészt emiatt romlott el ez bennem. Be kellett valljam magamnak hogy nem tudom annyira tisztelni már. Meg az is a baj volt, hogy nem igazán nézte jó szemmel, hogy nekem terveim vannak és tanulnom kell és miért nincs annyi időm rá. Mert ő kb nem csinált semmit.


Ennek az orvos-szobalány dolognak azért vannak veszélyei is. Pl ott az inger a doki felé, hogy egy szexuális tárgyat lásson a szobalányban. Ettől eleinte még azt is hiheti, hogy szerelmes belé, de egy idő után lehet rájönne, hogy baj van.


Najó, inkább leírom azt, hogy tfh én lennék a doki és lenne egy szobalányom és nagyon szimpatikus lenne belsőre meg minden. Ha úgy alakulnának a dolgok és összejönnénk, megpróbálnám rávenni, hogy lépjen tovább ezen a "társadalmi ranglétrán" és végezzen el ő is valami sulit vagy ilyesmit. Vagy ha művész beállítottságú, akkor azon a téren éllje ki magát. Lehet eddig anyagi vagy családi okok miatt nem volt lehetősége, hogy rendes képzést kapjon. Nekem azért szükségem van arra, hogy az illető lányban legyen valami, amire felnézhetek. Ne csak egy szexuális tárgyként tudjak rá tekinteni, akivel egymásnak eshetek egy átmelózott nap után.


21f

2011. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az utolsónak! Teljesen igazad van, mindenben!
2011. nov. 25. 15:41
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Előző vagyok. Am sem a pénz sem a társadalmi különbség nem számít. Úgy értem, ha pl látszik rajta, hogy nagyon jó valamiben, de nem olyan elismert vagy nem tud rendesen megélni a szakmájából, attól még ugyanúgy bele tudnék zúgni. Nekem nagyon bejönnek a művészlányok, főleg a zenészek. Egy ilyen lányra fel is tudnék nézni és tisztelni is tudnám.


Am én is inkább a társadalmi réteg alján vagyok. Csak a suli miatt úgy tűnik hogy majd diploma után feljebb léphetek

2011. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!