Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miként mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként mondjam meg a páromnak, hogy nem tetszik a melle?

Figyelt kérdés
Kifizetem a műtétet helyette, csak nem tudom, hogyan mondjam el neki. Rettegek mivan ha nem akarna kés alá feküdni.
2022. ápr. 24. 18:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mért kéne neki kés alá feküdni ha nem tetszik a melle ne nézed ennyi
2022. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha ezt így elmondod neki, az önbizalmának vége, főleg, ha neki sem tetszenek. Ha nem tetszik, keress olyat, aki megfelel.
2022. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
És az ilyen férfinak van barátnője.
2022. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
6%
3: nyilvan a no is egy suta fsz, ha ilyennel ossze all, ugyhogy szerintem szora sem erdemes a dolog. gondolom valami intelligensebb nore vagysz te is, mint a normalis emberek
2022. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
De hat a no honnan tudja ha a pasi eddig nem mondta neki?? Ne legy mar hulye 4-es
2022. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Kerdezo, mi nem letszik a parod mellen/melleben?
2022. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%
5: ne mondd mar hogy a no nem jon ra hogy ekkora paraszt a pasija, es kb targykent kezeli. kiveve ha profi szinesz, de akkor meg nem ide irogatna, hanem milliokat keresne
2022. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%

Olvasd az újságot és egyszer csak kiálts fel:EZT NEM HISZEM EL! ILYEN OLCSÓ A MELLMŰTÉT? HÁT MINDJÁRT BEFIZETLEK EGYRE!

És várd a reakciót.

2022. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
EZ attól függ, hogy a párod maga mennyire elégedett a mellével. Van, aki nagyon örülne, más meg mutatná, merre van a kijárat. Nme ismerjük a csajodat.
2022. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

És a legfontosabb kérdés az, hogy:

Mi a garancia arra, hogy műtét után tetszeni fog?!

Amúgy sokszor nem értem, hogy bizonyos embereknek semmi se szent?

Hidd el, másoknak tuti, hogy megfelelne a csajod melle... :,D

2022. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!