Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamionos feleségek! Ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamionos feleségek! Ugyan olyana a kapcsolatotok a párotokkal miota megvan a babátok?

Figyelt kérdés
....az én férjem szinte csak hétvégenként van itthol,olyankor probálunk minnél többet együtt lenni.de mivel most költöztünk át az uj házunkba nagyon sok a tennivalo,ugyhogy van h hétvégenként is külön vagyunk olyan értelemben h nem kettesben vagy 3asban a gyerekkel.szexhez már csak nagyon ritkán van kedvem,szeretem de vallahogy belafáradtam ebbe a sok mindenbe,h minden az én nyakamban van,mig épitkeztünk szinte én intéztem mindent el...most a gyereket nevele+a háztartás is a nyakamon van.ugy érzem kicsit elhidegültünk egymástól.nektek megvan még az a régi láng?mit csináljak h ujra legyen...?
2010. szept. 16. 14:16
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha vérbeli pasi akkor megérti,de mindemellett üljetek le és beszéljétek meg,mert azt is gondolhatja ,hogy te mész félre...Egy nagy beszélgetés csodákra képes!!! ha gátlásos vagy akkor egy kis gyertyafényes boros estét szervezz(vagy amit szerettek)
2010. szept. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!