Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha megismersz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha megismersz valakit? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Aki levesz a lábadról, látod a hibáit is, de elfogadod a gyengeségeivel együtt. Jobban megbecsül, mint eddig bárki, érzelmileg biztonságban érzed magad mellette. Vonzódsz hozzá minden téren és működik is a kémia köztetek. Aztán hónapokkal később, mikor alább hagy a rózsaszín köd, kiderül, hogy nagyon hasonló, mint az exed, akivel azért szakítottál, mert bizonyos dolgokban nem tudott változtatni a viselkedésén és belefáradtál az erről való vitákba.
2022. ápr. 26. 17:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor derül ki, hogy neked nem való kapcsolat. "de elfogadod a gyengeségeivel együtt", ugye hogy ugye..
2022. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Gondolom, te mindent tolerálsz és boldog házasságban élsz. :D
2022. ápr. 26. 17:35
 3/24 anonim ***** válasza:

...

És mi a kérdés? :,D

Ha az a kérdés, hogy mi van egy általad leírt helyzetben, akkor már meg is adtad rá a választ.

Ha viszont az a kérdésed, hogy mi legyen az adott kapcsolattal, akkor azt javaslom, hogy döntsd el azt, hogy számodra mi a fárasztóbb.

A folyamatos vitázás a kapcsolatban, vagy a folyamatos "újrakezdése" a kapcsolatoknak? :,D

2022. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem, de én legalább magamnak nem hazudok. :D
2022. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

En is jartam ugy hogy a mostani barátom ugyanaz mint az exem.

Mintha ketszer élném meg ugyanazt.

Eleinte le se sz.rnak

Aztan berobban a love bombing en vagyok az istennő aztan mindez beteges féltekenységbe csap át náluk.

Még az érveik, mondataik, konfliktuskezelesi modszereik, kommunikácios sratégiájuk (visszatámad, ha vmi problémát meg akarok beszélni, azaz ahelyett hogy rola lenne szo, áttereli rám es engem kezd vádolni),mindketto utálja ha reggelente kávézom, szinte minden gyakorta egyezik.

Ki is irtam errol kérdést hogy ha mindketto majdnem ugyanaz, akkor várhatom ugyanazt a kimenelt is? (Azaz ujra szakitás lesz?)

Nos azért viszont az uj párom sokmindenben überellte az exem.

Pl exem érintésfóbiás, a mostani extrém bújós

Exem hátam mögött online társkeresőzött, a facen él, a mostani egy közösségin sincs fent és megbízható.

Exem elkezdett hanyagolni alig irt alig hívott lenullázta szinte a kommunikáciot, a mostani fél év mulva is képes napi 20 szor is felhívni

Stb

Minden megvan nekem hónaprol hónapra az ex miket követett el.

Es azokban a hónapokban a mostani barátom nem követi el az osszeset.

De valamiket hamarabb

Pl az ex a legundoritobb ronda beszédeit pl "k.ssoljál", az 5.hónapban kezdte, a mostani barátom már a 3.ban.

Az exemnél sem éreztem a kapcsolati biztonságot, hanem azt, hogy bármikor otthagy lazán, a mostani barátomnál sem érzem, hiába überelli nagyon jelentősen az exem, talán életem első barátja akiben nem tudok bízni, annyira hűséges, de egyebekben baj van.

2022. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
*akiben Meg tudok bíznu
2022. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hát, ez a nagy kérdés, hogy melyik a fárasztóbb. :D Úgyis mindig ez lenne a vége. Csak nem tudom, hogy lehetne változtatni ezen, vagy elfogadni.


4-es, igazad van, sokkal jobb, ha másoknak hazudsz. :D Picit álszentnek tűnsz. De nem szólok be, mert mint látod, én legalább elismerem, hogy balf@sz vagyok a párkapcsolatok terén és keresem a megoldást. Te pedig másokon töltöd ki a frusztrációdat.

2022. ápr. 26. 17:42
 8/24 A kérdező kommentje:
5ös, hasonló szitu, csak más problémákkal. De igen, viselkedésre is hasonló, pedig teljesen másként viselkedett eleinte. És még mindig megvan benne az, amivel kapcsolatban felülmúlja az exemet, csak ugye nem szívesen áldoznék újra éveket valakire, akivel valószínűleg ugyanaz lesz a vége, mint a korábbi kapcsolataimnak.
2022. ápr. 26. 17:46
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Látod, leírom mit gondolok őszintén a kérdésedről.

Nem azt kaptad cukormázba öntve, hogy nem a te hibád. Így máris én vagyok a rossz. Meg sem próbálod átgondolni, hogy a te részedről mi a hiba. Ez megint csak egy önsajnáltató kérdés.

2022. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"nagyon hasonló, mint az exed, akivel azért szakítottál, mert bizonyos dolgokban nem tudott változtatni a viselkedésén és belefáradtál az erről való vitákba."


Azt kell megvizsgálni szerintem, hogy vajon miért érzed úgy, hogy az exeddel történtek ismétlődnek. Lehet véletlen is, de az is benne van a pakliban, hogy a te viselkedésed vált ki valamit a másikból amire az úgy reagál mint az exed. Mivel nem írtad le hogy mi történt az exeddel, mit kellett volna változtatni, ezért ne lehet konkrétabb választ adni.

De általánosságban elmondható, hogy van amikor azt gondoljuk, hogy a másiknak kell megváltozni ahhoz, hogy nekünk megfeleljen, de azt nem vesszük számításba, hogy mi váltjuk ki belőle azokat az érzéseket, tetteket amiket produkál.

A másik verzió, hogy egyik féllel sincs semmi gond, csak nem passzol a személyiségük, csak a szex tartja őket össze, és ezt nem hajlandóak beismerni önmaguknak.

2022. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!