Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem sokallnátok az együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokallnátok az együtt eltöltött időt a párotokkal, ha mindketten home officeban lennétek és gyakorlatilag állandóan igényelné a párotok az ezen felüli közös programokat?

Figyelt kérdés
Egészséges azt érezni, hogy az embernek a párjából is kicsit sok tud lenni?
2022. ápr. 30. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok lenne, igényem van énidőre és barátokkal töltött programokra is. Ilyen a személyiségem, nincs az a szerelem ami ezt felülírná. Normálisnak tartom, nem szégyellem, nem érzem magam ettől rosszul. Az is normális, ha valaki minden másodpercet szeretne a párjával tölteni és mindent együtt csinálni, de ilyen emberrel egyszerűen nem illenék össze.

Bezsélgessetek sokat az érzéseitekről és jussatok valamilyen kompromisszumra, ha nem extrém az eltérés az igényszintekben akkor ezen lehet dolgozni.

2022. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
0-24 összezárva valakivel, az technikailag börtön. Az, hogy otthon, az teljesen mindegy, az otthon is lehet börtön-jellegű.
2022. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha home office-ban vagyok, akkor dolgozok, és nem a barátnőmmel enyelgek. Az pedig, hogy egy helyen élek valakivel, nem jelenti azt, hogy két lépést ne tehetnénk a másik nélkül.

2022. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Én sokallottam ugyanis a párom egyszeruen nem enged home office ban lenni. Folyamatoa fóbiája hogy mit csinalhatok a gépen mig ő alszik ejszaka miert nem alszom vele stb.(megesik hogy ejszaka is dolgotnom kell es marhára nem megy neki át hogy a home office az munka es nem passziánszozom meg nem csetelgetek a céges laptopon ráadásul amin nem is lehetne meet felügyelik)

Igy inkább akkor is az irodában vagyok mikor egyáltalán nem kéne az irodában lennem.

2022. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Homeofficban nem a pârommal vagyok, hanem dolgozom.Nem csevegünk, kâvézunk stb. Nem tudom, hogy képzelik sokan a home office-t.Nekem az is kötött munkaidős, a munkafeladat határidős többnyire.Azt lehet mérni nagyjâból, hogy ki mennyit ül gép előtt, mennyit emailezik stb.
2022. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Párom a home office alatt egy helyiségben van velem. Fél óránként késztetést érez hogy ölelgessen, vagy mondjon valamit.
2022. ápr. 30. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az holtbiztos hogy adnék neki munkát hogy akkor segithet ha ennyire ráér.
2022. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi így vagyunk kb, és teljesen ok
2022. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egymillió éve elmondtam, hogy munkaidőben a munka az első. Nincs mellébeszélés, szex.
2022. máj. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha neked sok belőle, menj el időnként egyedül valahova.
2022. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!