Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány beleegyezik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány beleegyezik hogy elmenjünk valaholva akkor valamilyen szinten bejövök neki?

Figyelt kérdés
Inkább lányok válaszát várom hogy ilyen esetben ha nemjön be az illető akkor inkább valahogy kibújtok a tali alól vagy akkoris elmentek?:)
2010. szept. 16. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen.
2010. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És azt honnantudom hogy csak mint egy barát gondol rám vagy több is?
2010. szept. 16. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. És hogyan lehet a barátság szintről tovább lépni?
2010. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem mindíg...
2010. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én pl. egyszer elmentem azzal aki jó haverságban volt a szerelmemmel..és hátha féltékeny lenne..
2010. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

19:21


Szerintem találkozgatni kell sokat stb és egy idő után kiderül hogy akar továbblépni vagy nem :)

2010. szept. 16. 19:26
 7/10 anonim válasza:
Nem feltétlen jelenti azt, de persze jelentheti ez majd úgyis kiderül hamarosan.. Én is szoktam találkozgatni fiúkkal de még csak véletlenül sem szeretnék vele(ük) összejönni, jó időeltöltés az persze más kérdés h tudom h ő(k) másképp gondolják, tisztázom és utána ne aggódj már úgysem akar talizni! :)
2010. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát néha szoktam ilyen kis utalásokat írni(csak hülyeségből) és Ő is veszi szóval.... ha nemakar semmit akkor lehet nemírna rá semmit max egy mosolygós smile vagy valami....
2010. szept. 17. 13:23
 9/10 anonim válasza:
Ne parázz, nem lesz semmi gond! Határozottan, mert a csajok azt szeretik!!!!
2010. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2010. szept. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!