Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a vőlegényem van megsértődve?

Figyelt kérdés
Hideg zuhanyként ért, amikor egy kész házassági szerződést szeretett volna velem aláíratni, aminek az volt a lényege, hogy válás eseten nem kapok semmit. Nem írtam alá, és megmondtam, hogy ez számomra nagyon előnytelen szerződés, nekem a házasság sem fontos, maradjunk inkább jegyesek. Jogos, hogy még ö van megsértődve? Értem, hogy gazdagabb nálam, de nem akarom, hogy majd valamikor a kapuzárási pánik közepén rajtam röhögjön a 20 éves szeretőjével, hogy nem kapok válás esetén semmit. Egyébként 40 éves, én 35 vagyok.

2022. ápr. 30. 20:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Ízlésesebb az ilyet előre megbeszélni, ez a fixen képedbe tolás tényleg nem volt túl kedves, mintha kinézné belőled, hogy ki akarod forgatni a vagyonából. Tehát nem magával a szerződéssel van baj, hanem a tálalasi móddal.
2022. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Ha már egyből a 20 evea szerető villan az agyadba akkor ott nincs minden rendben. Amúgy meg miért járna neked bármi is? Ha gazdagabb és ő vette meg mondjuk a házat vagy a kocsit akkor az az övé. Nehogy már majd elvidd ha kapsz egy képet :D. Teljesen jól csinálta a faszi. Én ki is dobnálak.
2022. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Mármint miből nem kapsz? A közös vagyonból? Vagy az övéből?


Szerintem úgy fair, hogy mindenki amit "magával hozott" az az övé marad, viszont a házasságtól fogva a megszerzett pénz közös. Akkor is ha a férfi 10-szer annyit keres. Sztem így fair. Ha milliókat keres naponta, akkor keressen olyan nőt aki szintén szupergazdag

2022. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%

Pontosan mi az a "semmi"? A házasság előtti vagyona úgyis az övé maradna. Van valami vállalkozása esetleg?

Amúgy én abszolút veled értek egyet. Házasságot csak olyan emberrel kötnék, akiben 100%-ig megbízom. Nem írnék alá ilyet, mert megalázó a feltételezés, hogy bármit vinnék, ami nem az enyém.

Ugyanezt mondanám, hogy akkor maradjunk csak sima élettársak. Mert így az esküvő csak képmutatás lenne.

2022. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéltétek meg előre, akkor nem normális.
2022. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nyilván a háza és a kocsija is az övé, a házasság után szerzett pénzét félti, mivel a fizetésem szerinte csak zsebpénz, az övéhez képest.
2022. ápr. 30. 20:26
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
És amúgy tervezték gyereket?
2022. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. ápr. 30. 20:33
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem, én is neked adok igazat. Elég gáz, hogy megbeszélés nélkül elédteszi a kész szerződést, hogy írd alá. Az a része sem fair, hogy a házasság alatt szerzett közös dolgokat se osztaná meg veled semennyire, mert ő többet keres. És ha mondjuk gyereketek lesz és te leszel vele otthon? Akkor is úgy akarja kezelni, hogy amit ő keres, az az övé és neked semmi közöd hozzá? Nekem ez fura lenne. Alapvetően nincs bajom a házassági szerződéssel, de közösen kéne megbeszélni és úgy megírni, hogy az mindkét félnek elfogadható legyen. Érthető, hogy valamennyire szeretné védeni a saját pénzét, de nem így kéne.
2022. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
De min sertodott meg? En nem ertem! Ha meg annyira feteno kell toled a vagyonat , annyira nem bizik benned , akkor mi a francert akar elvenni felesegul? Meg mi az , hogy a te kereseted zsebpenz? Miert akarsz hozzamenni egy ilyen hapsihoz, aki igy nyilatkozik , ilyen lenezoen?! Most tok oszinten kerdezem!
2022. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!