Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?Az 5.házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Az 5.házassági évfordulónk volt decemberben,férjemnek higiéniai problémái vannak már nem tudom hogy szóljak neki mikor 2 nap nem fürdik a 3.nap megjegyzem,még ő van megsértődve.

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt egyszer egy pasim, aki hogy is mondjam.... Nem fordított elég figyelmet az intim higiéniára. Egy idő után már nem volt kedvem szexelni. Azóta vége is lett. Persze nem csak ezért, de hát na....
2021. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... nem írtad, hogy mikori eredetű a probléma, de úgy sejtem, a kommunikáció soha nem működött köztetek.
2021. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű.


Csak azokon a napokon főzz, amikor fürdik!

2021. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Angel3000 ***** válasza:
24%
Szia! Te vagy a felesége,- meg kell neki mondani, hogy most hùztàl friss àgynemût, nehogy fûrdés nélkûl fekûdjön bele“ mert mérges leszel! Rà kell szòlni!
2021. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem a főzéssel meg a friss ágyneművel köll előállni, hanem egyszerűen azt mondod neki, hogy ha nincs fürdés, nincs szex.

Amúgy nem depressziós?

2021. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Egyik barátnőm ilyenek miatt szakított a pasijával. Nem szőrtelenített dzsungeles volt, nem mosott hajat, körmöt rágott stb.

Persze a barátnőm szólt neki többször is de semmi...vége is lett.

2021. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
higiéniai problémái,ez jó.magyarul full igénytelen és lusta.igy helyes.
2021. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

6

Az baj, ha egy férfi nem szőrtelenít?

2021. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, nekem is volt ilyen pasasom. Megmondtam neki, hogy addig, amíg bűzlik, mint egy pudvás, döglött hód és le nem csapatja magát, hozzá nem nyúlok, de normál ölelés szintjén sem. Végül ez is szakítással végződött, más, egyéni okok miatt is.
2021. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen, a férjemnél a depresszió jele volt.

Pedig előtte nem volt ilyen gond, ápolt volt mindig, drága parfümöt használt, mindig tiszta volt a körme.

De mikor depis lett nem hogy nem fürdött, semmit nem csinált, konkrétan aludt egész nap.

2021. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!