Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet akarok szexelni mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akarok szexelni mint a pasim?

Figyelt kérdés

Én vele vesztettem el, és állandóan kívánom a szexet ha vele vagyok, több menet is mehet. Szerinte telhetetlen vagyok.

Hogy vegyem rá?

21/L


2022. máj. 2. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Most milyen gyakran van szex, ami neked kevés?
2022. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Attól függ hogy mi a baja!

Fárad? Többet pihenjen.

Nincs hozzá hangulata? Adj neki!

Heti egy sok neki? Hagyd el!

Sokat masztizik? Szoktasd le!

2022. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Valószínűleg tartom, hogy nem vagy az esete.


Időnként jó veled szexeli, mert a szex fontos, de mivel nem tetszel neki, így nem akar veled mindig.

2022. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Valahol egyezzetek meg félúton. Ha nem megy, akkor nem illetek egymáshoz.

Az, hogy te non-stop szexelni akarsz az sem normális.

2022. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Én egy időben kifejezetten azért szedtem fogamzásgátlót, hogy lejjebb menjen a libidóm, mert a férjem nem bírt velem. 🙈 van ilyen. Nyugalom, átmeneti állapot, majd elmúlik. Ha nagyon nem bírsz magaddal, elégítsd ki magad. De ne nyomulj folyton a pasidra, mert egy folyton szexért könyörgő nő kicsit sem szexi.
2022. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Minden embernek más a szexuális étvágya, alap esetben teljesen normális, hogy 21 évesen ennyire hevesen vágysz a szexualitásra. Idővel ez csillapodni fog, addig (amennyiben nem komoly a kapcsolatod) keress olyan partnert, akinek szintén ekkora étvágya van.


Ha visszaemlékszem a fiatalabb éveimre, nekem is volt ilyen társam, folyton azt hajtogatta, hogy szexmániás vagyok, egyszerűen nem volt azonos szinten az igényünk. Évekig tűrtem és fojtottam el a vágyaimat, de visszagondolva arra az időszakra, nem érte meg. Jobban jártam volna, ha olyan társat keresek, aki szintén olyan vadóc, mint én voltam. Ebből kiindulva én azt tudom neked tanácsolni, hogy ha nincs őrült szerelem és évek óta tartó kapcsolat, akkor lehet, hogy váltani kéne. Ebben a korban ne ragadj bele egy olyan kapcsolatba, ahol a szexualitásod legjavát kéne megélned.

2022. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
20 év múlva a hátad közepére sem kívánod majd. 😀
2022. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Összes párkapcsolatnak a elsöprő nagy többségében ez állandóan probléma hogy az egyik jóval többet szeretné, a másik meg sokallja azt is ami van.
2022. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen segítek a problémádon, ha felkeresel :D
2022. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Az akar többet, akinek bejön a párja, és az akar kevesebbet, akinek nem tetszik a párja.


A Kérdező például nyilván nem egy Palvin Barbi, különben a srác többet akarná vele.


Kb. ez a titok nyitja.

2022. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!