Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szexelni akarok a sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexelni akarok a sráccal, de ő már többet szeretne?

Figyelt kérdés

Másfél évig volt egy szexpartnerem. A sráccal mindennap találkoztunk pár órát együt töltöttünk és mindenki ment a dolgára. Nem nagyon ismerem. Pár infót tudok csak róla. Munka,hol lakik,hobbi,kedvenc kaja stb. Semmi extrát. Nagyon jó volt vele a szex és nem vágyok kapcsolatra,mert az

rengeteg lemondással jár,veszekedések,nulla magánszféra,bizalmatlanság,féltékenykedés, kombinálás, stb. Viszont a srác azt mondta szerelmes belém. 🤦‍♀️ Pedig nem is ismer engem!!!!!!!!!!!!! Azt mondta szeretné ha együtt lennénk stb. Én hiába kedvelem őt és szimpatikus,nem érti meg,hogy nincs szükségem egy kapcsolatra. De azt mondja próbáljuk meg. Őszíntén szólva csak azért mondtam igent,mert nagyon hiányozna a szex és nem akarok mást keresni magamnak. Vele tényleg nagyon jó,meg hiányozna is. De nem tudom,hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel. Azt mondta elmegyünk pénteken étterembe..beszélgetünk stb. Nekem sosem volt kapcsolatom,hosszú távú..és nem tudok,nem szeretem mindenbe beavatni a másikat. Megosztani vele a gondolataimat stb. Tudom,hogy csak gyenge pontjaimra tapintana és ha úgy van akkor majd lesz támadó felület. Leakarom mondani a holnapot. De nem érem el,mert dolgozik. Csak késő este tudom hívni. Meddig lehetne ezt húzni..én nem akarok ennyi körítést. De ha holnap mégsem megyek el akkor szex sem lesz. Dr azt szeretném 😔 semmi sem olyan mint régen. 😞


L/22 F/26


2019. dec. 5. 12:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valaki hasonló helyzetben volt már?ilyenkor mit lehet tenni??
2019. dec. 5. 12:21
 2/12 anonim ***** válasza:
Szemelyisegzavat detectedxD
2019. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

?? Másfél évig minden nap pár óra, és nem tudsz róla semmit? Hogy a francba? Nekem másfél év alatt volt 8 szexpartnerem, és már arról is szinte mindent tudok akivel csak 6-8szor találkoztunk, mert hát a száját nem csak orálra használja az ember, hanem beszélgetni is.


Amúgy pedig sosem volt kapcsolatod, de meg sem próbálnád, ez baromi fura.

2019. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak pár hónapos volt ez előtt.


Szoktunk beszélgetni,pont ezért említettem a pár órát. De nagyon felszínes dolgokról. Suli,munka,hobbi mi történt az nap és ennyi röviden. Mégsem állíthatom,hogy ismerem. Ahhoz sok idő kellenne. Meg hát kb 3 órát szoktunk együtt lenni,mert 11re itthon szoktam lenni. Ebből a nagy része szex és nem duma.

2019. dec. 5. 12:28
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Azt hogy csináltad hogy semmit nem tudsz róla másfél év kefélés után? Taliztok, leszopod, megdug, majd mindenki a dolgára egy szó nélkül? Te sem vagy százas.
2019. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező leányzó nem akarlak megbántani de ha sose volt kapcsolatod ott valami betegség van ahogy írta is itt valaki személyiségzavar vagy pszichológia problémád lehet!!
2019. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus nők..
2019. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Találkozunk beszélgetünk van,hogy rendelünk kaját. Akkor beszélgetünk. Ez kb 1 óra. Utána csak szex. És általában zuhanyzás után "szia -szia" puszi vagy ölelés és telefonálok,ha haza értem vagy ő hív fel. Ennyi.
2019. dec. 5. 12:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Még hogy a férfiaknak csak Az kell...😃
2019. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok,szerintem rendben vagyok. 17 évesen volt egy barátom vele kb 3-4hónapig jártam. 18 évesen veszítettem el a szüzességemet azzal a sráccal akivel kb 5 hónapot voltam együtt. Utána volt pár randim az évek során,de amiből kapcsolat lett volna azt offoltam utána,mert nekem elég volt az a 2 korábban. A mostani srácot pedig 1 év 5 hónapja..inkább 6 lassan..ismerem.
2019. dec. 5. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!