Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van, vagy csak hárítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van, vagy csak hárítja a felelősséget?

Figyelt kérdés

A teltebb lányok jönnek be, ezért sosem zavart, ha a barátnőm hízik. Amikor mondta, hogy nem kér többet, mert figyel az alakjára, akkor sikerült meggyőznöm, hogy felesleges, mert jól néz ki. Sokszor rábeszéltem egy sikeres vizsga után egy sütizésre, gyakran megleptem a kedvenc pizzájával, stb.

Fél éve vagyunk együtt, akkor kb 65 kiló lehetett. Ez nála vékonyat jelent, mert alapból izmosabb testalkata van. Ma ráállt a mérlegre, és 80 kilót mutatott. Teljesen kiakadt, és engem okol, hogy hizlalom. Szerintem ez nevetséges. Persze, nem könnyű mellettem fogyni, de önszántából ette meg, amit megevett. Kényelmes volt neki, hogy nem kell koplalnia, és szerintem csak hárítja most a felelősséget. Mit gondoltok?


2022. máj. 3. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy megérdemlitek egymást.
2022. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtök hibája. Te bíztattad, de ő ette meg. Teljesen mindegy már, kinek a felelőssége, ugyanúgy álljatok hozzá mindketten: legyen egészséges a súlya.
2022. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kene tukmalnod, neki meg nem kene megennie.
2022. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A te hibád is nagyban!!!
2022. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha a teltebb nők tetszenek, és ez neked nagyon fontos, ne egy 65 kilós vékony lányt akarj felhízlalni, hanem egy alapból telt alakúval kezdj. Én sem koplalok, de odafigyelek, és borzalmasan irritáló, ha valaki tukmál, és nem érti meg, hogy nem akarok igénytelen lenni, és vissza hízni a régi súlyomra. Nyilván neki meg az önuralmán kell dolgozni.
2022. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Darko1998 válasza:
100%
Az evés olyan ugyanúgy működik mint akármilyen függőség. Ha tovább folytatod annak a szajkózását, hogy jól vagy így, meg hasonlók, akkor teljesen nem fogja érdekelni az egészsége. Értem, hogy tetszik neked telten, de ne menjen rá az egészsége. Főleg úgy, hogy ha tudod, hogy figyelne az alakjára, és nem akarna enni, akkor meg minek kell erőltetned? Sürgősen változtass a hozzáállásodon, és inkább bátorítsd a fogyókúrájában. Mert csak ártasz azzal amit most teszel. Lehet szeretni a párunkat úgy is, hogy egészséges életmód felé tereljük.
2022. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyanaz a troll vagy, aki a 170 kilós pasinak is kiadja magát, mi? Unalmas már ez a sok zabáltatós kérdés.
2022. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha cigiről szokik le valaki, ha alkoholról, akármiről, mindig lesz egy ember, aki azértis kínálgat, meg erőlteti. Így van ez a kajával is. De hogy tiszteltbe tartsuk egymást, és jó irányba motiváljunk, az kizárt dolog.
2022. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!