Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízol a párodban annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízol a párodban annyira, ha azt mondja valamire, hogy edd meg es nem mondja el mi az?(kis gyöngyök)

Figyelt kérdés

Csak mert én ismeretlen dolgokat nem fogadnék el tőle, (régen drogozott is), erre kiakadt, hogy nem bízom benne. Es kényszeresen meg kellett kóstolnom stb. És meg is voltam ijedve, nem e drog, de ezt nem mondtam neki.

Most elvárhat ilyet az egyik fél a másiktól, olyan alapon hogy bízol bennem? Egy párkapcsolatban ez alap bizalom kéne legyen?

(Egy "kémcsőben" voltak kis színes golyók, később leírom mi az)



#bizalom #ismeretlen gyöngy tabletta
2022. máj. 3. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

igen, ez elvárható lenne, de megértem, hogy volt drogosban nem bízol

kérdés az, ha ennyi bizalmad sincs felé, akkor minek vagy vele?

2022. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megbízok benne, pont azért, mert nem csinálna ilyet.
2022. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De most tényleg ilyen szinten kéne bízni egy emberben arra hivatkozva hogy mert szerelem, kapcsolat? A lakásomon is alig merem egyedül hagyni. Így is olyan mintha készpénzem tűnne el. De nem gyanusitgatom őt, de most kaocsolatokban tenyleg ilyen szinten kéne bizni a másikban? Az lenne a normális?
2022. máj. 3. 15:07
 4/19 A kérdező kommentje:
Ki van akadva hogy nem bízom benne. Én meg azon, hogy miért kéne nekem bárkiben is bíznom?
2022. máj. 3. 15:08
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Én igen. Hozzátenném, hogy sosem drogozott, és eszembe sem jutna, hogy ilyesmivel kínálgat.

A te esetedben én is elgondolkodnék, főleg ha nem 1-2 vicces cigi volt, amit csak kipróbált.

2022. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megbízom a páromban ennyire, mert ismeri az ízlésemet, és tudom, hogy sosem adna nekem olyan dolgot, ami nem tetszene.
2022. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es Ha még az is felmerül, hogy lop, akkor végképp érthetetlen mit keresel mellette. Igen, a párkapcsolatban kell bizalom, anélkül nem működik, de ha jogosan vagy bizalmatlan nem kell együtt lenni.
2022. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Az én párom is drogozott régen.

De abszolút megbízom benne, és természetesen megenném, ugyanis tudom hogy semmi rosszat, károsat nem tenne se velem se magával mar.

Viszont ha te így beszélsz róla, minek vagy vele?

2022. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Maximalisan bizom benne.
2022. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

"Ki van akadva hogy nem bízom benne"

hát, mert nem is bízol benne

kapcsolat alapja a bizalom... ennek így mi értelme?

2022. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!