Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fura, de mintha minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fura, de mintha minél többet posztolna valaki a kapcsolatáról, annál több problémájuk lenne titokban. Az igazán boldog házasok alig vannak jelen Facebookon, Instán, Tiktokon, stb. Ti is így tapasztaltátok? A depisek tárháza a közösségi.

Figyelt kérdés

És nem csak a párok, hanem az egyének is. Aki baromi sokat posztol, az azért teszi, mert boldogtalan, magányos.

(Nem mondom, van kivétel, pl. aki konkrétan ezekből a platformokból él. Akinek az a munkája, hogy posztol, jelen van mindenhol, YouTuber, az más.)

De aki nem ebből él, csak kiteszi, hogy itt voltam, ott voltam, ezt vettem, azt vettem, full happy közös képek sorozata, stb... Azok mind szerepet játszanak, mert valójában nem elégedettek az életükkel. Az elégedett emberek alig osztanak meg néha valamit. Én így látom.

Szerintetek?


2022. máj. 5. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Van benne valóságtartalom, a miértjét én sem értem
2022. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Jól látod.Akik boldog kapcsolatban élnek nem posztolnak sokat mert nincs rá szükségük.Azok szoktak akiknél gondok vannak,így bizonygatják hogy nézzétek mi boldogok vagyunk,közben meg...
2022. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Kb

Bár én boldog és nem boldog kapcsolatban sem éreztem szükségét a posztolgatásnak. Akkor voltak fenn csak közös képek meg ilyenek ha a nőim akarták

Szóval ez inkább ember függő. Nem feltétlen a kapcsolat minőségét mutatja

2022. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem van a szűk réteg, aki simán csak ennyire exhibicionista, de az elsöprő többség szerintem is kompenzál. Aki boldog, az megéli a pillanatot, aki nem, az kiposztolja.
2022. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha van egy kapcsolatod nem azzal kellene foglalkozni, hogy ki mit gondol rolatok online😀 Elvagytok ketten, feltöltések nélkül is ha boldogok vagytok.
2022. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ez teljesen tipikus. Megvan a pszichológiai magyarázata. Azt akarjuk hangsúlyozni, amiben gyengék vagyunk.
2022. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindig igaz és általában olyan helyzetekre használja a többség, amiben max reménykedik, mert ácsingózik a pár egyik tagjára.


Pl:


Az emberek sokat posztolnak az életükben az új élményekről. Ha valaki friss kapcsolatban van valakivel, nyilván nem meglepő, ha posztol randizós, új közös élményes képeket, mint ahogy minden más újdonságot is, ha ilyen alkat.


Illetve az is természetes, hogy ha valakiben megtalálod a társad és vele rengeteget vagytok együtt, együtt is éltek, össze is házasodtok, szerepelni fog a legtöbb képeden. Ebben az esetben azt felejtik el emberek, hogy az illető nem a kapcsolatáról posztol, hanem az életéről, aminek maximálisan részese a párja.



A nyilvános nyáladzások és az "enyém a legjobb kapcsolat" bizonygatás 0-24, na az lehet ilyen önigazolás. A fent említettek viszont nem és elég nevetséges, mikor valaki azzal jön oda a másikhoz, hogy juj mi a baj, láttam a posztokat, ugye tudod, hogy bármikor kiléphetsz (konkrétan tapasztaltam, úgy még nem küldtem el senkit a qrva anyjába).

2022. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is túlkompenzálás, amikor valaki bemagyarázza, hogy minden, kifelé boldogságot mutató pár túlkompenzál és valójában boldogtalan.

Igazából nagyon vegyes a kép azok közt is, akik sokszor osztanak meg magukról, és azok közt is, akik sosem.

2022. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a baromságot! Ezek szerint ha elmegyünk kirándulni, és teszek fel erről pár képet, akkor a kapcsolatunk boldogtalan? Boldogabb lenne, ha nem mennénk sehova? Vagy ha nem lennének közös képeink?

A közösségi oldalakat meg pont erre találták ki. Mi inkább azt válogatjuk meg, hogy kit jelölünk ismerősnek. Nincs 3000, csak 30, de azok tényleg ismernek. Rokonok, barátok, volt és jelenlegi kedves kollégák.

Akiket zavar, hogy látja mások boldog perceit, az meg törölje magát. Nem kötelező használni őket.

Nekem meg az a fura, mikor valaki csak kukkol másokat, de 5 évente posztol egy semmitmondó fotót. Miközben elég jól ismerem, mondjuk naponta találkozunk a munkahelyen, és egyáltalán nem az a benyomásom, hogy annyira boldog lenne.

2022. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen mível aki tényleg boldog az minek bizonygatná hogy boldog az csak látszódik rajta, és érzödik, nem kell a bizonyíték.

És csak akkor kellenek a bizonyítékok ha valami bűzlik mert azt kell bizonygatni ami nem igaz.

2022. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!