Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozzam neki a nyitott kapcsolatot, titokban intézzem el vagy mondjak le a vágyaimról?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy 26 évesen szűz voltam, és végre több 100 visszautasítás, kudarc, erős depresszió, öngyilkossági gondolatokkal teli időszakok és teljesen kifosztott férfiasság után végre összejött egy aranyos, szeretni való, átlagos barátnő.

Iszonyatosan hálás vagyok, hogy nem lépett le, mint a többi és adott esélyt és teljes szívemből szeretem. Teljesen megjött a férfiasságom, önbecsülésem is.


Egy baj van csak: Hogy rájöttem, hogy a múltamat nem tudom semmissé tenni. Hogy nekem kimaradt az az időszak, amiről édesapám és nagypapám is beszélt: amikor megélték a fiatalságukat és hajkurászták a csajokat, végigőrültködték a nyarat. Ezen átesve tudtak igazán boldog, komoly férfiakká válni. Folyamatosan a jobbnál jobb csajokat nézem és a szívembe markol a fájdalom, hogy már elköteleződtem és meg sem próbálhatom... Pedig csak annyi kellett nekem, hogy megtörjön a jég és egyvalaki adjon esélyt, egyből megértettem, mit csináltam rosszul évekig, és már tudnám jól csinálni.

Nagyon szeretném megpróbálni, de az, hogy a barátnőmet elhagyjam, nem opció.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Félek, hogy ha felhozom neki a nyitott kapcsolatot, akkor eldob, mint egy koszos zsepit, csak mert nem ért meg, mert neki sosem volt ilyen gondja, mivel fiatal nő.

Átverni nem szívesen verném át. Ugyanakkor meg tudom, hogy SEMMIT nem jelentene, sőt, még jobban is járna velem, mert úgy 100%-ig tudnám garantálni, hogy a sírig kitartok mellette és soha nem leszek frusztrált, kapuzárási pánikos, hanem kiegyensúlyozott lennék. Semmi, de semmi mást nem venne észre.

Akkor meg éljek folyamatosan vágyakozva, szomorúan?



2022. jan. 19. 18:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudnád 100%-ra garantálni. :D Az egyetlen korrekt viselkedés az, ha szakítasz. Minden más esetben fak you.
2022. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Te nem szereted ezt a csajt, hanem gyáva sgg vagy, aki menne a meleg akolból csajozni, meg szárnyat próbálgatni, mert fél, hogy ha ez a lány elhagyja, ugyanolyan senki lesz, mint előtte volt.

Te nem becsülöd semmire ezt a lányt.

Ha akkora nagy májer vagy, mint amekkorának hiszed magad, és tudod, mit kell tenni, hogy nőt szerezz, akkor legyél bátor, szakíts és dugd meg a fél világot. Nem nagy cucc, nem kell hozzá a fix punci otthonra, nem? Éld ki a fiatalságod, legyél olyan, mint apád meg nagyapád, ha már ez a vágyad.

Ja, és ha akkora májer vagy, mindezt, amit idehánytál, mutasd meg a barátnődnek, és hagyd eldönteni, hogy mi legyen.

2022. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy nekem kimaradt az az időszak, amiről édesapám és nagypapám is beszélt: amikor megélték a fiatalságukat és hajkurászták a csajokat, végigőrültködték a nyarat. Ezen átesve tudtak igazán boldog, komoly férfiakká válni."

Szivem, ezeket hívjuk himr*bancoknak.

Nem leszel férfias attól, ha fél várossal megk*ratod magad, éppen ellenkezőleg, férfinak nem leszel mondható:)

Itt van ez a lány, aki végre megsajnált, erre nem bírsz a farkaddal r.bi, hihetetlen:D

2022. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Na itt a példa, hogy se ne kezdjünk olyanokkal, akik 20 éves korukig képtelenek egy lányt összeszedni,.
2022. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Ja, és szerelmes sem vagy. Aki szerelmes az nem arról ábrándozik, hogy random nőket akar dugni.

Nem az a bajod, hogy bármi is kimaradt, hanem szereted ezt a lányt, viszont elveszíteni is félsz, mert akkor nem marad fix punci.

2022. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

És akkor csodálkoznak a 22+ szűz férfiak, hogy a nők nem akarnak velük komoly kapcsolatot...


Amúgy én is pont így hoztam meg az önbizalmát az akkor 17 éves exemnek. Senkinek nem jött be, nekem igen, jártunk, szexeltünk, majd 8 hónap után mondta, hogy benne van a vérében apai ágon (xD), hogy b.aszni akar jobbra balra.

2022. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Félek, hogy ha felhozom neki a nyitott kapcsolatot, akkor eldob, mint egy koszos zsepit,"


Ezt úgy mondod bazdmeg, mintha nem lenne jogos! Mintha egy szivtelen picsa lenne, miért eldob teged, mert felreakarsz baszni!

👏👏👏

2022. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Már az "átlagos barátnő" kifejezésnél lejön, hogy szakítanod kéne. Az ember a szerelméről nem így beszél.

Mondd el neki az érzéseidet, aztán meglátod mit szól. Valószínűleg szakítani fog, mindkettőtöknek jobb is lesz így.

2022. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor itt rinyálnak a gyakorin a pasik, hogy jaj, "25 éves szűz srác vagyok, miért nem adnak a nők esélyt?" Na, pont ezért! Mert ez lesz a vége, hogy "hát még én nem éltem ki magam" stb. Az meg hogy az elvileg szerelmedre úgy hivatkozol hogy "átlagos barátnő" kritikán aluli. Te nem hogy ezt a nőt, de semmilyen másik nőt se érdemelnél.
2022. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Alamuszi nyuszi nagyot ugrik. Felmásztál a csaj hátán átvitt értelemben, aztán mostmár vadlesnek használnád, hogy onnan vadássz. Örülj, hogy felpumpálta az önbizalmad, de mivel világos hogy te nem szereted, legyél korrekt és szakíts, aztán mehetsz megkúrni minden csajt aki hagyja magát.

Szegény csajt sajnálom, hogy valószínűleg nem is gondolja, hogy ilyen "hálátlan" vagy

2022. jan. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!