Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok csúnyán beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok csúnyán beszél veletek, elhagyjátok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 06:12
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2022. máj. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Ez attól függ mennyire csúnyán és milyen gyakran fordul elő. Nálunk nem jellemző az ajtócsapkodós, anyázós veszekedés, azthiszem még egyszer sem fordult elő a 7 év alatt és a hétköznapokon is igyekszünk tisztelettel szólni a másikhoz. Nem azt mondom, hogy nem volt még olyan, hogy valamelyikünk lekezelő lett volna, vagy bunkó, de, ha ez a kommunikációs stílus állandósul, vagy túlsúlyba kerül, én kilépek, mert ez egyértelműen jelzi, hogy a másik már nem tisztel.
2022. máj. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Pont ebbe vagyok! Az enyém lekurvázott párszor, azt mondja, hogy még arra se vagy jó, meg hogy más különb, meg ennyi idős létedreegy idióta vagy!

Szerinte az az oka hogy merek szólni bármiért, ami esetleg nekem rosszul esik, vagy mert ő szórakozott velem hogy nyRalni nem akar jönni én meg elmentem a barátnőmmel, vagy ugyan ezt egy buli miatt, hogy nem kettesben mentünk hanem csajos lett belőle végül. Azt gondolja hogy ez okot ad neki arra hogy így beszélje velem…

Szerinted?

2022. máj. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

3mas vagyok. Szal 4 év után pont most próbálom elengedni, mert porig aláz ha bármit mondok neki amiért sértve érzi magát.

NGyon fáj de hogy azt gondolja hogy ezek okok arra hogy így beszéljen velem ez szerintem nonszensz

2022. máj. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Amúgy a gyakoriságát tekintve ha a kurvázast nézem az mondjuk évi 2-3 biztos megvan a többi meg 2-3 havonta…

4 éve vagyok vele vagyis voltam mert elküldtem 2 napja és nagyon úgy érzem hogy jó lenne ezt megtartani mert az ilyen ember nem tiszteli a másikat.

Gyerekek van ok hogy ilyet mondjon egy ember a másikra? A társára? (Sose volt megcsalás!)

2022. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1x elnézem, másodjára már nem.

Nem a beosztott csicskája vagyok, hanem ugyanolyan ember, ugyanolyan jogokkal.

2022. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Második esetnél azonnal!
2022. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 minek vagy még vele? Normális ember nem mond ilyet a párjára. Szakíts vele.
2022. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen azon vagyok! Szakítottam már emiatt párszor de mindig vissza engedtem az életembe
2022. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!