Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon öntörvényű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon öntörvényű, mivel oldhatnám ezt egy kicsit legalább?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 16:03
 1/6 Srapnel ***** válasza:
48%
Úgy, hogy vársz jó néhány évet, amíg megváltozik, vagy lecseréled egy másikra.
2008. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé az vagyok, de tudom magamról, ha higgattan, ésszerűen és reális érvekkel próbálnak meggyőzni, akkor beadom néha a derekam. Az biztos, hogy nem jó megoldás a vita, mindenféleképpen az kell, hogy a te szemszögedből is lássa a dolgokat. Lehet puhítana rajta egy kicsit, ha megbeszélnéd vele, hogy néha engedjen a te akaratodnak, mert nem érzed így jól magad.
2008. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
erre en is szeretnek valaszt talalni!!!
2008. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló!Hogyan oldhatnám meg azt, hogy lássa az én szemszögemből a dolgokat?:) Egyébként köszönöm a tanácsot!!!!!
2008. dec. 19. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Húú! Erre profibb választ tudnának adni, akik velem "elbírnak". Általában elmondják, hogy ők teljesen megértik és tudatosították magukban az én véleményemet, de egy kicsit gondolkozzak már el, vizsgálgassam azt is, hogy nekik milyen érzés lehet az adott helyzet...na és akkor jönnek az érvek, no meg az érzelmek, mert ugyebár lelkileg lehet a legnagyobb hatást gyakorolni az emberre. És szerintem jó azt is közölni, hogy nem hagyják figyelmen kívül ezzel a véleményem, de ne csak magamra gondoljak, ne legyek önző, a cél, hogy kompromisszumra jussunk, olyanra, ami nekik is jó és nekem is jó. Ha szeretek valakit, ez általában fejbekólint, hisz azt nem akarom, hogy ő rosszul érezze magát mellettem, öntörvényűség ide vagy oda. De ehhez nagy adag őszinteség kell. És itt most arra az őszinteségre gondolok, amikor nyiltan, minden egyes szót kimond az ember az érzéseivel kapcsolatban, így kerülhet leginkább olyan pozícióba, amelyből azt láthatja, amit te. Remélem tudtam valamit is segíteni, ha nem igazán, akkor mostmár tényleg megyek és megkérdezem a párom, hogy ő hogyan csinálja! :)
2008. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így bővebben kifejtve azt hiszem menni fog a dolog!Nagyon szépen köszönöm!Kellemes Ünnepeket!:)
2008. dec. 23. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!