Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj van Hogy oldhatnám meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj van Hogy oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
Na szóval lejött barátnőm hétvégén. Megmondta anyukájának, meg minden. Párszor keresték otthonról. Na és most kiborult a bili. A csaj apukája amugy is elég erős akaratú, meg minden,szerintem szemétség amit csinál szegény csajjal. Meg megfenyegetett engem is. kioszt aztmondta. Hogy lehet ezt rendbehozni?? micsináljak? nem akarom meguszni a lecseszést, de a csajt szeretem, és nem akarom hogy szenvedjen. Hamarosan találkozik a szüleivel. Segíteni akarok, hogy minden az én hibám, és helyre akarom hozni ezt. annyira sajnálom. Mit tegyek?
2011. okt. 9. 23:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.
2011. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
tudnunk ki kéne hogy miért borult ki a bili
2011. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
mert nem ment haza a hétvégén. De ez várható volt, mert mondta hogy jön...csak áhh:( nem értem én se. de annyira sajnálom.
2011. okt. 9. 23:38
 4/18 anonim ***** válasza:
Mért fenyegetett meg?
2011. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ahogy érzed
2011. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor ezt beszélje meg a barátnőd anyukája az apukájával. Ha az anyja elengedte, és az apja cirkuszol, akkor ő közöttük nem működik normálisan a kommunikáció.
2011. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit mondasz az apjának, csak próbálj meg legalább értelmes összefüggő mondatokat kinyögni, mert ez egy borzalom, amit ide írtál...
2011. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

vegyél fel protektort, meg fejvédőt és hajrá...


ezzel a szókinccsel ami neked van sz.tem az apja előtt az sem fog segíteni :D

2011. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mondd hogy terhes...
2011. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

annyit mondott h lessz pár szava hozzám.


köszi a többieknek, egy lelki hulladék vok a bőgés határán. de köszi nektek h a szöveg szerkesztettségét izélitek meg...

2011. okt. 9. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!