Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok veletek is megesik hogy egy buliban alig jon oda valaki?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy buliban, es konretan par reszeg csavon kivul senki nem jott oda hozzam... Ilyen meg sosem volt velem, es valamiert teljesen lerontotta az onbizalmam...
2022. máj. 7. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Olyan esik meg hogy egy buliban senki nem teszik, es max 1 srác csak.
2022. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem lány vagyok, de hozzám soha életemben senki nem jött oda.
2022. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha amiatt van csak onbizalmad mert odamegy hozzad néhány ember, akkor nem igazán van tisztában az ÖNbizalom szó jelentésével …
2022. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Buliban ne is józan embereket várj. Legközelebb könyvtárba menj .
2022. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen
2022. máj. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem volt ki simogassa az önbizalmadat? Jobb lett volna ha mindegyik férfit vissza tudtad volna utasítani?
2022. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában oda szoktak menni? Hozzám sose jött oda senki. Pedig sokszor mentem buliba.
2022. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!