Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez így mit jelent?

Figyelt kérdés
A páromnak bűntudata van, hogy csak hétvégente találkozunk és általában akkor is a munkát helyezi előtérbe helyettem, nem sok időnk van együtt és érzi hogy nekem sem annyira jó így. Sajnos vannak eltérések az elképzeléseinkben és korábban még mondta azt is, hogy az ő részéről nem érezte soha azt az igazi rózsaszín ködös szerelmet irántam. Ma megint beszélettünk és nem szó szerint mondta így, de az a lényeg, hogy nincs szíve velem szakítani, mert szerinte egy aranyos lány vagyok, csak mégis jobbat érdemelnék. Pár hónapja téma ez sajnos, hogy úgy érzi mégsem áll készen egy kapcsolatra mert annyi dolga van hétköznap és hétvégente is, hogy egy kapcsolat nehezen fér bele és az életét kellene rendbe hoznia egy kapcsolat előtt. Egy 1 év 8 hónapos kapcsolatról van szó. Nekem ez az első kapcsolatom és kialakult bennem elég erős kötődés iránta ami miatt én nem igazán tudnék vele szakítani ennek ellenére sem.
2022. máj. 7. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így úgysem lesz jó vége. Te mindig háttérben fogod magad érezni, ehhez nem szabad hozzászokni.

Ha ő úgy érzi, hogy nem férsz bele az életébe és ezt többször is közölte már, akkor lehet, hogy tényleg úgy is van.

Ahogy írod is... Kötődés van benned, nem szeretet vagy szerelem.

2022. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok biztos abban, hogy ez kapcsolatnak nevezhető.


"az életét kellene rendbe hoznia egy kapcsolat előtt"

Egyetértek.

2022. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne is várjon a love bombingra. Az sem segitene rajta, az is elmulik.

Hiába akarna valami pluszt egy nőtől, egy kapcsolattól, az tévhit hogy az a kaocsolat ne jutna el ugyanoda mint a jelenlegi kapcsolata.


Nagyon sok férfi él tévhitekben.es hiszi azt hogy majd a másik, vagy majd megint a másik, megint a másik, mire rájönnek hogy kvázi mind ugyanaz.

2022. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzi azt, miért kéne fontosabbnak lennie a nőnek mint a munkának pénznek teendőinek.

Ha be is ütne neki valami nagy szerelem, fél év/év múlva, ugyanott lenne ugyanugy, hogy inkább a munka, mint a nő.

Ehhez az érzelmi érettséghez, hogy valaki eljusson addig, hogy nem a munkáért élek, hanem a munka/teendők vannak a kapcsolatomért, nem azért hanyagolom a masikat, hogy dolgozhassam, hanem azért dolgozok hogy a másikkal jobb legyen, es nem csupán magamért hogy Nekem tobb pénzem legyen, hanem Értünk, ehhez nem sokan jutnak el.

Az egogondolkodásbol énszemléletből a MI szemléletig.

2022. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aha.szoval csak dugni akar, de kapcsolatot nem. Legalábbis veled nem akar kapcsolatot. Csak dugni.


Olcsó kifogás!


Ebben csak te fogsz sérülni!

2022. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!