Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszú párkapcsolatban, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú párkapcsolatban, az mit jelent? Korábbi vélt sérelmek visszaadása

Figyelt kérdés

Korábban, kapcsolat előtt, vagy már kapcsolatban sérelmezett ezt azt vag, rosszul esett neki, maradandóan.

Az nem érdekli hogy nem szándékos bántás volt, illetve nem is annak volt szánva, hanem csak ő vette rosszul.

És visszaadogatja. Megbántja a másikat.

Ez a jellem mit takarhat?

Hogy a párunkon bosszut állunk, vélt pofonokat adogatunk vissza?

Így akarna valahogy nagyobb lenni? Önbizalomhiány?


Egyik példa korabban kapcsolatunk előtt becézgettem őt úgy, ahogy neki nem tetszett, sértette, de erről nekem nem szólt(mivel nem is jártunk, rámhagyta) hanem magában őrlődött csak, viszont én csak joindulatu kedves becézgetésnek szántam, nem tudtam arrol, hogy tudtomon kívül megbántom.

Pár évre rá elkezdtünk járni.

És ez miatt beszólt nekem kapcsolatban es alázott es szándékosan a megbántás volt csak a lényege. Mint vmi bosszu. Akkor hagyta csak abba, mikor megbántódtam. Az neki ugy elégtétel volt. A korábbi sérelmét már nem érzi fájónak így.


Vélemény?



2022. máj. 7. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem valami hihetetlen, amiket ezen az oldalon olvasni szoktam. Hogy milyen emberek, milyen párkapcsolatokban képesek élni.
2022. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És ez kapcsolatban is. Ha vannak VÉLT sérelmei, úgy jó érzés neki engem azokkal visszabántani.

Tehát ő ugy van kapcsolatban elem, mintha én néha "pofonokat" osztogatnék neki, amiket nekem ugy néha visszaadogat?

Ez normális egy kapcsolatban hogy oda vissza szurkálások mennek? (Illetve ő azt hiszi csak. Mert oda nem, csak vissza van)

2022. máj. 7. 22:17
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem normális. De az sem, hogy ezt tűröd.
2022. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1# gyarlók az emberek

Nekem is hihetetlen hogy miket produkálnak emberek kapcsolatokban. Amikről írtam az semmi ahhoz képest, amiket én is látok masoknál.

2022. máj. 7. 22:19
 5/13 A kérdező kommentje:

3# majd beszélek vele ugyan, de egyelőre a lényegét próbálnám megérteni

Hogy ha vki megbántba érzi magát normális reakcio visszaadni?

2022. máj. 7. 22:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A bosszú az esetek 90%-ában felesleges energiapocsékolás, a maradék 10%-ban pedig szintén.😎
2022. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes, éretlen ember. Idő és energia pocsékolás
2022. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ez az ostobaság magasfoka. Amihez egy jó adag tömény ego párosul. Hisztis, gyerekes viselkedés ez. És akkor a gyerekek javára tévedtem.
2022. máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális kapcsolatban nincs ilyen. Mi szoktuk egymást viccesen ugratni párommal, de egyikünknek sem esik rosszul és mindig mindketten nevetünk rajta, ez normalis.

Ha olyat tesz, ami neked nem esik jól, te ezt jelzed és ő abbahagyja, ez is normalis.

Ha DIREKT olyat tesz, ami neked NEM esik jól, de ő FOLYTATJA, az NEM normális.

A kapcsolatodat ne hasonlítsd az itteni borzalmakhoz, mert ez is elég szörnyű, max csak más dologban.

Lépj ki és hagyd el ezt az idiotat.

Nem is értem, hogy merül fel benned, hogy ez normális lehet.

2022. máj. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Nem is értem, hogy merül fel benned, hogy ez normális lehet."

Mert mástol is tapasztaltam ilyet.

Valoban vannak olyan emberek akik megbántódnak, és ha jelzem is azt hogy nem akartam megbántani, visszaadogatják nekem es vki ugy csinálja hogy ugyanazt elkezdi nekem mondani gunnyal hogy na ha nem megbántásnak szántad akkor te se bántodsz meg rajta ugye? Csak ő ugyanazt nekem nem joindulatbol szánja, hanem rosszindulatbol.

2022. máj. 8. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!