Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kiderült hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kiderült hogy a párom be van regisztrálva egy társkeresőre.

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt és nemrég kapott egy emailt h egy bizonyos oldalon találtak a leirásának megfelelő lányt....és ezt elmondta nekem , hogy ő bevan regisztrálva egy ilyen oldalra....

Nagyon rosszul esik..ezt nem gondoltam volna....

Mit tegyek?


2008. dec. 18. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Beszélj vele!! Kérdezd meg, hogy miért regisztrált, esetleg mi hiányzik neki a kapcsolatotokból, mert szerintem valami ilyesmi lehet az ok. Ha megbeszélitek, akkor ezt még könnyedén helyre lehet hozni.
2008. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet h még azelőtt regisztrált mielőtt összejöttetek?
2008. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Srapnel ***** válasza:
100%
Regelj Te is, aztán a társkeresőn belül írj neki udvarló levelet.
2008. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Tudod ilyenek a férfiak!
2008. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Kérdezd meg, miért regiszrált, lehet, hogy alaptalan a félelmed.

Pl én is regisztráltam, úgyhogy van párom is. Egyszerűen kiváncsi voltam, hogy milyen tipusoknak vagyok szimpatikus.

2008. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Hééé te utolsó előtti!!!

Nem minden férfi ilyen!!!

2008. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is regisztrálva vagyok az otakuckóra, meg egy csomó más ismerősöm... mondjuk az otakuckót inkább haverkodásra használják, nem társkeresésre :D


amúgy ha elmondta neked, akkor szerintem nincs gáz ;)

2008. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy maradhat a társkeresőn, de az első szerelmes levélre, e-mailre, talira, randira kivágod Őt !

Sztem ettől megijesztenéd :D

2008. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!