Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmegyek 2 éjszakára ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek 2 éjszakára ? Párom folyamatosan azzal jön hogy csajozok, sőt olyan konkrétumokat tud amirol én nem :) Barátok meghívtak 1.5 napra ami 2 éjszaka lenne , és gondoltam nem mondom le a nyugalom érdekében hanem megyek.

Figyelt kérdés
Nagyon rosszat teszek ezzel ?
2022. máj. 9. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Párod ismeri a barátaidat? Lesznek azon a bulin más nők, vagy csak pasi buli lesz? Ha más csajok is lesznek, az nem opció, hogy a párod is menjen?

Nekem semmi ellenvetésem nem lenne, ha a férjem elmenne egy ilyenre a barátaival, de én ismerem őket, tudom milyenek.

2022. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért féltékeny? Adtál rá okot? Milyen programra mész? Volt belőle korábban probléma? Barátnőd úgy érzi elég minőségi időt töltesz vele? És te?
2022. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem lesznek lányok. Ismeri őket, de ők a hülye haverjaim ahogy nevezi őket, tehát nem is akarom hívni.


.. megjegyzés, nem csajozunk nem drogozunk, nem kocsmazunk, főzünk eszünk iszunk kirándulunk. Mindannyian dolgozunk nincs naplopo köztünk.

2022. máj. 9. 12:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
És a barátnőd féltékeny máskor is?
2022. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elég nagy probléma, ha valaki ok nélkül féltékenykedik. Nagyon megmérgezi a kapcsolatot.
2022. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen féltékeny.. Azt mondja hogy nem, de van hogy 1 óra alatt 3-4x is felhív mit csinálok hova megyek, vagy éppen olyan dolgokkal hogy elmesélje hogy kávét iszik, vagy lehullott egy levél a fáról.


Javarészt lemondom a születésnapokat, kirándulásokat, és szerencsére a barátaim ezt megértik, hogy nekem már nem szabad, de most úgy döntöttem hogy el akarok menni, mert megfulladok.


Azért is voltam kíváncsi hogy van e még a világon más férfi, aki nem napi 22-23 órában van otthon hanem elmegy ide oda akár a párja nélkül is ?

(a covid előtt is főleg home office voltam, naponta két naponta elmegyek 70 percre edzeni, és heti 2 alkalommal délután 2-3 órát meglátogatom 1-1 barátomat, mivel ők ide nem jöhetnek)

Szóval összesen heti 12 órát nem vagyok itthon, és például edzéskor nincs nálam a telefon hanem az öltözőben hagyom így néha elérhetetlen is vagyok.

2022. máj. 9. 15:23
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha azt vesszük, hogy napi 8 órát dolgozol, utána naponta/kétnaponta lelépsz +1,5 órát, és még heti 2x 2-3 órát, akkor mikor vagy vele? Este együtt lesitek a tévét? Mert za nem kifejezetten minőségi idő. Nekem az fura, hogy minden héten a haverok seggében kell lenned....

Miért nem bírja a párod őket?

Amúgy nem minden kapcsolat ilyen, mi pl élvezzük az együtt töltött időt, és engem mindig hív a barátom, ha elmegy valahova, mert neki nem teher ha ott vagyok a barátokkal. Lehet másnak ez már sok, mi 6 éve jól vagyunk így. Ha neked sok a vele töltött idő, neki meg kevés, és csak a hisztike van mindig, és nem tudtok kompromisszumot kötni, akkor lehet nem egymást keresitek

2022. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7: lehet hogy félreérthetően írtam, de leírtam, de home officeban vagyok, tehát átlagosan több mint 22 órát vagyok itthon minden nap. Ebből az edzést úgy intézem hogy véletlenül se zavarjon bele abba hogy együtt tudjunk lenni, így összesen heti 3-6 óra az, amikor talán akkor nem vagyok itthon amikor együtt lehetnénk, de mivel neki rugalmas a munkája (hetente 1-2x 4-5 óra) legrosszabb esetben is ezt a 3-6 órát kell úgy időzítenie hogy együtt tudjunk lenni. (mivel nem midnent egyszerre csinálunk talán heti 1-2 óra amikor akkor van itthon amikor én nem)


Azért szoktam a haverok seggében lenni, mert van munka folyamat amit néha együtt beszélünk meg, emellett mivel napi 22+ órát vagyok itthon nem szólok senkihez csak a páromhoz.

Ha kiszedem az edzőtermet és nem megyek máshova, akkor gyakorlatilag hetek telhetnek el hogy senkihez se szólok csak hozzá.


Tehát az emberi interakció nálam ha nem megyek sehova akkor tulajdonképpen nulla, ilyenkor a gyakorikérdések például a társaság. Ez azért eléggé kevés, legalábbis nem tudom hogy mi a normális.

2022. máj. 9. 18:03
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha lenne egy kis eszed már rég leléptél volna, de neeem, inkább hagyod, hogy egy ilyen manipulatív, beteges hulladék tönkretegyen. Gratulálok!
2022. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mondjuk home officet nem nevezném minőségi időnek. Legalábbis mi dolgozunk, nem programozunk munkaidőben
2022. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!