Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a volt feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a volt feleség miatt aki folyamatosan a kapcsolatotok ellen tesz?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A mai eszemmel igen, azonnal szakítanék, sőt a közelébe se mennék a volt férjemnek. Az első feleségével jóban maradtak a gyerekek miatt- nekem mindig ezt hangsúlyozta. Naivan elhittem, példás apának és úriembernek tartottam érte. Jóval fiatalabb voltam az első feleségnél, ez is volt a baj. A volt férjem mindig elbújt a felelősség alól vagy feltette a kezét és közölte velem, hogy ez a mi dolgunk, rendezzük el ha valamiben nem értünk egyet az első feleségével. Ő soha nem tekintett engem egyenrangú partnernek. Folyton telefonált, kb napi 3x nevetséges ürügyekkel. A kedvencem az volt, mikor a kisebbik 20 éves lánya miatt hívta este 10-kor, aki nyilván egyedül nem tud még telefonálni….
2022. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon a szakítás felé hajlok. A kapcsolat eleje óta gond volt köztünk az ex.
2022. ápr. 5. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tud a kapcsolat ellen tenni? Milyen gond van köztetek miatta?
2022. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg igen, mert azért viszonylag kevés olyan ember van, aki tud a kapcsolat ellen tenni úgy, hogy az exe elküldi a taknyos k*rva anyjába és megfenyegeti azzal, hogy feljelenti, ha egyáltalán a közelükbe megy.


Ilyen esetekben valószínűleg a hapsi egy jó nagy here, akinek simogatja az egóját, hogy még valaki kígyóskodik érte, ezért nem tesz semmit vagy csak minimálisat.


Ne vicceljünk már, nő létemre a saját bosszúálló, mániákus szutyok rokonom sikerült leszerelnem. Aki férfi létére egy nővel nem tud mit kezdeni, főleg ha korábban együtt is voltak, az inkább csak nem akar.

2022. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Az én vőlegényem exnője - két gyereke anyja - is igyekszik áskálódni, keresztbe tenni, mocskolódik. Okozott kellemetlenséget nem keveset, volt hogy ott tartottam, elindulok hozzá de megtépem, amikor a kislánynak leírta, hogy ha apád nem tud érted jönni mert állítólag beteg, na persze, akkor miért nem a retkes jön. Ez volnék ugye én. Írja ezt a megye rongya rólam, akit egyébként nem is ismer, mert mikor képbe kerültem, rögtön én lettem a pesti qrva. Mert csak.

Hát szóval.

De nem éri meg.

Főjön a saját irigy levében.

Mi meg májusban összeházasodunk.

2022. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Én szakítanék, ha látom, hogy a párom nem tesz semmit annak érdekébe, hogy vagy javuljon a helyzet, vagy kiiktassa az exnejet.

Én most kapcsolatban vagyok egy férfival, aki elvált. Ott nincs közös gyerek, így oka sincs, hogy kapcsolatot tartsanak. Amint aláírták a papírt, megszüntette vele a kapcsolatot. Végignéztem akkoriban, csak mint ismerős státuszban, mert nem fogalmazódott meg egyikünknél sem, hogy többet akarunk egymástól.


Amikor elvált, utána 3 hónappal hívott el először randizni.

2022. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Nem kell olyan, aki az exhez van kötve gyerekkel. Amúgy se akarok sajátot sem, nemhogy ezért mindig kispados legyek. Nyilván nem vehetném el az apát a gyerekétől, ez tiszta sor, ezért nem is kezdenék ilyen pasival. Nekem férfi kell, nem apuka.
2022. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy elmúlt kapcsolatot meg kell gyászolni, le kell zárni, és ez időbe telik. Sokan a "kutyaharapást szőrével" elvét vallják, de amíg nem szakadnak el az előzőtől, addig nem lehet normálisan újat építeni.

Egy elvált férfinél szerintem elfogadható, ha a gyerekeivel tartja a kapcsolatot, sőt. De nem szabad az exnek rosszindulatúan belefolyni az új kapcsolatba, és egy férfi ezt eléri a volt feleségénél.

Szóval igen, ha az ex keresztbe tud tenni, szakítanék azzal az emberrel és keresnék egy férfit.

2022. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 De La Cruse ***** válasza:
10%

Ha egyszer elvált akkor másodszorra is gondok lesznek.

Aki van azt becsüld meg ne azt aki lenne.

2022. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!