Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára 25 éves leszek, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 25 éves leszek, és nem volt semmi sikerem a nőknél, milyen szakemberhez menjek el, hogy segítsen megváltozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék párkapcsolatot, és ezért egy szakember segítsége kell szerintem. Ismerkedek több száz visszautasítást kaptam, tehát próbálkoztam.

Tudom van bennem hiba ezért szeretném egy szakember segítségét kérni, az a kérdésem milyen szakember tud segíteni ebben? Esetleg akinek segítettek ,privátba küldhet neveket.



2022. máj. 12. 17:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, ha így folytatom az ismerkedést 5-10 év múlva se lesz semmi ezért kérdezem nekem milyen szakember tudna segíteni.
2022. máj. 12. 17:22
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

"Tudom van bennem hiba"



Mindenkiben van hiba. A "szagemberben" is. A nokben is, akik elhajtottak. A Chad-ekben is van hiba, aztan megis kellenek a noknek....



37F incel

2022. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván attól függ milyen jellegű az a "hiba" amiről írsz.
2022. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezért akarok segítséget kérni. Hogy meglegyen a hiba+ a hiba megoldása.
2022. máj. 12. 17:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2: Így van! Minden emberben van hiba, még azokban is akik esetleg nem előnyösek külsőre és mégis kellenek a nőknek...


Btw mi az a Chad? Specifikálnád?

2022. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Csak a külső számít. Ha hajlandó vagy a szinteden levő nőkkel leállni, akkor nem kell semmit se javítanod magadon csak próbálkozz náluk ne pedig szép nőknél. Ha magasabb szintű nőkre vágysz, akkor plasztikai sebész + személyi edző + valami küzdősport is kéne (MMA), emelett nagyon jól fizető munka (min 1-2 millió/hónap) és olyan hobby-k, amik imponálnak a nőknek (utazás...).
2022. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"mi az a Chad?"



[link]



37F incel

2022. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7: Értem én, de lenne azért kérdésem.


Maradjunk a felszínes tényezőknél első körben:

"He also tends to have intimidating masculine features such as a square jaw, hunter eyes, pronounced cheekbones, a broad chin, and a thick neck."


OK, de mekkora állnak/arccsontnak stb. lennie? Meg van ez határozva valahol cm-ben pontosan? Van valami precíz guide, hogy ezeket a centiket, dőlésszögeket meg tudjam nézni? Tényleg kiábrándító lenne ha lemaradnék pár millimeter miatt. :(((

Ez így tök általános, most akkor ez így becslésre megy? Vastag nyaknál azért jó vagyok, remélem becsúszok. :(


>:}

2022. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*kell lennie
2022. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz lenne érdemes elmenned.


" Ismerkedek több száz visszautasítást kaptam, tehát próbálkoztam." Igen, de gondolom, egyiket sem ismerted jól, hanem inkább ilyen Tinderrandik voltak. Szerintem az sem jó, ha valaki virágról virágra száll, mert komolytalanná teszi az illetőt.


Én csak azt tekintem visszautasításnak pl., ha mondjuk beleszeretek egy barátba, munkatársba, akit jól ismerek, és ő nem viszonozza. Az tud fájni. De nem ugyanaz, mint amikor kvázi idegenek küldenek el.

2022. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!