Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért inkább méregdr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért inkább méregdrága parfümöt vesznek, nyaralásokat fizetnek, és miert nem vesznek mosóport vagy segitenek a gázszámlában vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 19:29
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Miért ilyenekkel akarnak bizonyitani vagy lenyűgözni és miért nem törődéssel ami sokkal olcsóbb is lenne.
2022. máj. 12. 19:30
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Kiderítem mi a kedvenc mosóporod és megleplek :)
2022. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
A gázszámlával nem lehet flexelni , volt egy tanulmány a nők hogy a nők az ilyen javakkal is rovalizàlnak - nem fingcel voltam
2022. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
18%

Ezért szoktam első randit mindig autókereskedésbe szervezni.

beszélgetünk, bolondozunk majd mikor a hangulat a tetőfokára hág, megkérem válasszon autót.

10-9 csak köpnyi nyelni nem tud, de fél óra izzadás, hezitálás után tud választani.

utána kiviheti a kocsit, amíg velem van használhatja is.

Petya autókereskedő 38F

2022. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

MEGŐRÜLTÉL????


Emlékszem, egyszer megkérdezte itt valaki, hogy a csajok miért sértődnek be, amikor ő, mint a pasijuk, kifizeti a számlájukat, vagy intéz nekik kerületi parkolási engedélyt.

Az anyjába küldték, mert ezzel szerintük megalázza a nőjét, és milyen bunkó, hogy ezzel akarja megvenni a nőt.


Pedig szerintem is hasznosabb, egy kifizetett éves villanyszámla, mint egy 12. parfüm, ami lehet, hogy be sem jön a lánynak.

2022. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Ki az aki gázszámlát fizetett ismerkedési fázisban és nem friendzónoltàk vagy dobtàk azonnal?
2022. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
4-es!Írjál privit,ha gondolom talizhatunk is.Erzsó 58N
2022. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%

Én mindent megadok egy nőnek amire csak szüksége lehet az életútján. Konyhai berendezéseket, takarító eszközöket, és konyhai alapanyagokat, mert ezek a női önmegvalósítás igaz eszközei, és én szeretném támogatni leendő szerelmem.


Mert az asszonynak a konyhába a heje oszt kész.

2022. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan örülnél neki, ha egy leakciózott 5 kg-os Arielt adna át olyan csillogó szemekkel, mint egy olaszországi nyaralás repjegyét? Tuti? :DD
2022. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

- Szia, nagyon szimpatikus vagy, fizethetem a mosóporod és a gázszámlád?


Így képzelted? Most őszintén, ebben hol a szimpátia, törődés? Ráadásul ezek nem is nagy tételek, hogyan élsz, ha ezekre sincs pénzed? Erősen kamunak tűnik a kérdésed.

2022. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!