Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi kerül többe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi kerül többe havonta a víz és gázszámla vagy az étkezés és háztartási dolgok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem vagyunk közös kasszán, 8 éve élünk együtt ő az étkezést és a háztartási dolgokat fizeti én a többit. Van egy 8 hónapos lányunk és mamámnál élünk külön házrészbe. Szeretnénk elköltözni, de mikor mondtam a páromnak, hogy csak az én nevemen lesz a ház, mert így fair neki állt feljebb. Azt mondta belefizetne ő is a fundamentámban, de nem tudná a felét kifizetni a háznak. Pont ezért nem is akarom elvenni feleségül. Én keresek többet, ő ráadásul jelenleg gyeden van, töredékét kapja amit eddig keresett. Azzal jön, hogy ő többet fizetett a 8 év alatt a háztartásba mint én. Jogos a sérelme?
2016. nov. 30. 10:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%
Miféle kapcsolat ez így?
2016. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Menj te gyedre, párod dolgozni, vegyen ő lakást a nevére, te pedig fogd be a szád.
2016. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

"töredékét kapja amit eddig keresett. "


Álljon majd ott csupasz se*gel, mert gyereket nevelt, ha netán szétmentek?

2016. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, de láttam a szüleim válását...
2016. nov. 30. 11:04
 5/45 anonim ***** válasza:
13%
Ha az albérletet beleszámoljuk, akkor nyilván a közüzemi dolgok. Legalábbis számomra. Én nem spórolok a kaján. Kajára max 150-200 eurót költök havi szinten, de inkább 100 körül. Albérletre meg számlákra meg kifizetek 420 eurót összesen.
2016. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Nem fizetünk albérletet hála mamám kedvességének csak a számlákat.
2016. nov. 30. 11:09
 7/45 anonim ***** válasza:
99%

Nagyon ostoba a barátnőd, hogy leereszkedett egy ilyen fillérb_szó lószarjancsihoz.

A gyereked anyjáról beszélsz így? Te paraszt.

2016. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
99%

" de láttam a szüleim válását..."

Igen, én pont ezért nem megyek férjhez, és főleg nem szülök gyereket. (nőként)


Sajnos gyerekvállalás a nő legrizikósabb döntése. Ugyanis ha jól választ párt, akkor működik a dolog, ha nem akkor élete lejtmenetben lesz. Egy nő mindig többet tesz kockára, hisz a gyed alatt a férfitől függ. Aztán kérdéses, hogy hová veszik fel dolgozni?

Én még szülni sem szültem, de tudod, hány cég nézi, azt, hogy jaj, itt van egy fiatal nő tartós párkapcsolatban, munkát adok neki 2 év múlva tuti megellik?


Ez sajna kölcsönös egymásrautaltságban vagytok. Ha neked kell a pici, kell a család, akkor EGYENLŐ félként kell kezelned. Ő adja oda, a legszebb éveid, babusgassa a genetikád továbbvivőjét, függjön tőled teljesen, bízzon meg benned teljesen... és mit kap érte? Amíg meg nem unod addig megsimogatod a buksiját minden este, ügyes kiskutya, jó kiskutya... Azt ha rájössz, hogy a 40 éves asszony után, egy 20 éves feszes testű punci sokkal nagyobb buli, akkor a gyereked anyja meg kotródjon a kölköddel az utcára?


Amit te kínálsz az nem egyenlőség. Az igényeid egyoldalú kiszolgálása. Vagy béreljetek egy nőt, aki kihordja a gyerekedet, és akkor a barátnődnek is van ideje a maga karrierjével törődni és élni. Vagy gondold át ezt a család dolgod és mond meg neki, hogy te alkalmatlan vagy családfőnek, mert képtelen vagy bízni benne!


BIZALOM nélkül nem megy. Ez az élet. Kockáztatsz és reméled, hogy bejön.

2016. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több a kaja jóval, kivéve talán ha párizsis kenyéren éltek.


De itt nem ez a fő probléma, hanem a te hozzáállásod, egyáltalán nem normális dolog azt méricskélni hogy egy pelenkacsere forintban mennyit ér... Egy fillérbaszó pocs vagy, sajnálom a barátnődet. 35F

2016. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
98%
Szánalmas paraszt vagy! Bizony van annyi a kaja és a háztartás is, mint a számlák. Főleg ha kisgyerek van. Akartátok ti ezt a gyereket?? Hogy lehettek így külön kasszán? Nyilvan ilyenkor a nő nem tud ammyit beleadni, meg amúgy sem ha mindig ő megy gyesre meg táppénzre. Lehet hogy a feleséged se százas és van hibája nem kevés, ezt nem tudhatjuk. De az hogy egy büdös bunkó paraszt vagy az tuti.
2016. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!